Request edit access
I-DAY: Sveikatos inovacijų diena
Innovation day (I-Days) - Europos inovacijų ir technologijų (EIT) sveikatos bendruomenės inicijuota diena, kurios metu siekiama skatinti akademinės bendruomenės pagrindą - studentus, aktyviai įsitraukti į praktinių sveikatos srities iššūkių sprendimą. Dienos mokymuose suburtos komandos sprendžia aktualias problemas, pasitelkę Design Thinking metodiką, o jiems į pagalbą ateina stiprūs lektoriai, kurie nukreipia sprendimus tinkama linkme. Geriausiai pasirodžiusi ir pristačiusi savo idėją komandą turės galimybę laimėti kelionę į Paryžiuje vyksiančią finalinę konferenciją!

I-Days vyksta 19 Europos šalių - tarp jų ir Lietuvoje. Spalio 9 - ąją, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) drauge su Kauno technologijos universitetu (KTU) organizuoja vienos dienos kūrybines dirbtuves - design thinking mokymus ir kviečia atliepti į REABILITACIJOS srities iššūkius. Mokymus ves patyrusi mentorė/lektorė - Viktorija Matusevičiūtė.

Renginio vieta: Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (Sukilėlių pr. 13)
Renginio laikas ir data: 2019 m. spalio 30-oji d., 08:30 - 18:00
Daugiau info: irina.semesko@lsmuni.lt ir vaida.morkunaite@ktu.lt
Visa renginio informacija - @I-DAY: sveikatos inovacijų diena 2019 (FB)
Jūsų vardas *
Jūsų pavardė *
El. pašto adresas *
Jūsų telefono numeris *
Kokios srities specialistas esate? *
Mitybos ypatumai: *
Jūsų pateikti kontaktiniai duomenys bus renkami, tvarkomi ir naudojami laikantis duomenų apsaugos įstatymų ir naudojami tik susisiekimo tikslais *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy