Request edit access
Knygos "Jurgis Matulaitis. Socialinė filosofija" užsakymo forma
Knyga versta iš lenkų kalba XX amžiaus pradžioje skelbtų ir LIetuvoje faktiškai nežinomų Matulaičio tekstų socialinės filosofijos tematika. Svarba daugiau istorinė – ši knyga iš esmės paankstina katalikiškos socialinės minties pradžią Lietuvoje (įvadą parašiusio prof. Albino Plėšnio vertinimas). MInkšti viršeliai, 148 puslapiai, 4 eurai. Anotacija:

Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio (1871–1927) atminimas Lietuvoje dažniausiai siejasi su jo ganytojišku darbu tautiškai mišrioje Vilniaus vyskupijoje 1918–1925 metais. Nors Jurgio Matulaičio gyvenimas ir veikla gana plačiai aprašyti, iki šiol beveik jokio dėmesio nėra susilaukę ir visuomenei beveik nežinomi arkivyskupo darbai krikščioniškos socialinės filosofijos plėtojimo srityje.

J. Matulaičio socialinė mintis Lietuvoje pamiršta iš dalies dėl to, jog šiomis temomis jis daugiausiai rašė lenkų kalba, ypač dėstymo Varšuvoje laikotarpiu. Dėl to ši mintis ne mažiau reikšminga tiek istoriškai, kaip padėjusi pamatus pirmąjį nepriklausomybės dešimtmetį Lietuvos politinį gyvenimą formavusioms idėjoms, tiek ir šiandienai, kaip pavyzdys mūsų tautos katalikiškos socialinės minties, verčiančios kelti Lietuvoje ir ypač apleistus socialinio teisingumo klausimus. J. Matulaičio socialinės filosofijos tekstų rinktinė yra bandymas grąžinti į Lietuvos gyvenimą tiek J. Matulaitį kaip socialinį mąstytoją, tiek socialinio teisingumo klausimus apskritai.

Knygos kaina - 5 eurai (+2 eurai už siuntimą paštu).

Pastaba: ši forma nėra galutinis užsakymas. Pateiktais kontaktais Jums bus atsiųsti rekvizitai apmokėjimui.
Užsakomų knygų skaičius *
Jūsų vardas, pavardė *
Your answer
Pristatymo adresas (Gatvė, namo numeris, buto numeris, pašto indeskas, miestas): *
Your answer
Jūsų el. pašto adresas *
Your answer
Jūsų tel. numeris *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service