Request edit access
NVO tīklošanās un pieredzes apmaiņas pasākums “Vai viegli atvērt sirdis ziedošanai?”  
18. maijā aicinām uz NVO tīklošanās pasākums “Vai viegli atvērt sirdis ziedošanai?”

Vārdus “ziedošana” un “ziedot” ikdienā sastopam arvien biežāk. Vai ziedojumu vākšana ir sirdsdarbs jeb neatliekama vajadzība? Kādu toni šiem vārdiem piešķir nevalstiskās organizācijas un cik plašs darbības lauks paveras, vācot ziedojumus un piesaistot līdzekļus?

Lai tiktos un tuvāk iepazītu NVO, kas darbojas labdarības un ziedojumu piesaistes jomā, kā arī izzinātu, kā attīstās ziedošanas kultūra NVO vidē, aicinām apmeklēt NVO tīklošanās un pieredzes apmaiņas pasākumu “Vai viegli atvērt sirdis ziedošanai?”. Pasākums notiks ceturtdien, 18. maijā no plkst. 15.00 līdz 18.00, klātienē, NVO namā (Rīgā, Ieriķu ielā 43A).

Tīklošanās un pieredzes apmaiņas pasākumā ar veiksmes un arī neveiksmes stāstiem par savu organizāciju darbību dalīsies biedrības “Centrs “Marta””, “Tavi draugi”, “Ascendum”, “Latvijas Samariešu apvienība”, “Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs”, “Tev” un nodibinājums “Bērnu slimnīcas fonds".

Pasākumā tiks atvēlēts laiks arī sarunu darbnīcai un tīklošanās iespējai neformālā gaisotnē – pie kafijas tases.

Pasākuma moderatore būs Ilze Zvejniece - Laumane, dažādu vietēju un starptautisku izglītības, labdarības un pilsoniskās līdzdalības projektu veidotāja un īstenotāja.

Pasākumā aicinām piedalīties nevalstisko organizāciju – biedrību un nodibinājumu – pārstāvjus, kā arī ikvienu interesentu, kas vēlas iedvesmoties, tiekoties ar NVO, kuru ikdienas darbs saistīts ar labdarību un ziedojumu vākšanu.  

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta foto un/vai video uzņemšana ar mērķi atspoguļot informāciju par pasākumu NVO nama publicitātes materiālos. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātei un sabiedrības informēšanai.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds  *
Nevalstiskā organizācijas / iestādes nosaukums vai privātpersona 
*
E-pasts *
Tālrunis
*
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti tikai NVO nama vajadzībām. Personas dati, kā vārds, uzvārds, e-pasts un pārstāvētā organizācija ir nepieciešami, lai nodrošinātu pasākuma  īstenošanu, kā arī pamatojoties uz Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likumu. Lai īstenotu minēto mērķi, datu apstrādi veic Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs. Personas dati tiks apstrādāti tikai šī pasākuma organizēšanas nepieciešamībai.
*
Piekrītu saņemt NVO nama informāciju norādītajā e-pastā
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy