Request edit access
Український Освітній Хаб: Запис на практичні публічні сесії (для спостерігачів) з покращення вивчення та засвоєння іноземних мов з відомим психолінгвістом і поліглотом Віталієм Зубковим

25 липня 2022 року запрацювала мережа Українських Освітніх Хабів (організатори – Міністерство освіти і науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти за підтримки Вишеградського Фонду та Центральноєвропейської ініціативи - CEI), що надає можливість безкоштовного навчання українцям, які наразі проживають, як в Україні, так і в 14 країнах світу: Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині, Німеччині, Чехії, Болгарії, Литві, Латвії, Естонії, Туреччині, США, Канаді та Великій Британії.

Запрошуємо на цикл онлайн лекцій від відомого в Україні психолінгвіста, поліглота, автора наймасовішого освітнього проєкту України "Lingva.Skills" Віталія Зубкова. 

Такого ще не було! Як перетворити вивчення іноземної мови на приємний процес? Як органічно об'єднати нову мову зі старим способом життя? Чи це взагалі можливо? 

Український Освітній Хаб розпочинає унікальний цикл з 10 практичних публічних сесій з покращення вивчення та засвоєння іноземних мов з відомим психолінгвістом і поліглотом Віталієм Зубковим.  

Цикл заходів розпочнеться 18 жовтня, зустрічі будуть відбуватись кожного вівторка та четверга, о 17:00 за варшавським та берілнським часами, о 18:00 за київським часом. 

Запрошуємо всіх бажаючих спостерігачів прийняти активну участь в створенні унікального практичного формату для вивчення іноземних мов та вдосконалити свої знання. Попередня реєстрація обов'язкова.  

Лекції будуть проводитися ОНЛАЙН, на платформі ZOOM. Посилання буде розіслано на електронну пошту напередодні проведення лекції. Прохання перевіряти, будь ласка, також папку "Спам".

Заповніть, будь ласка, анкету, якщо бажаєте взяти участь у запропонованому циклі лекцій.

Нагадуємо, що всі активності та послуги в Українському Освітньому Хабі безкоштовні. Всі заняття, які відбуваються в Українському Освітньому Хабі Ви можете побачити і записатися на них за посиланням на сайті: http://poland.eduhub.org.ua/#schedule.

Підписуйтесь та залишайтеся завжди в курсі подій мережі Українських Освітніх Хабів:

Проєкт співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти від Міжнародного Вишеградського Фонду. Місія фонду полягає в просуванні ідей сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.

Sign in to Google to save your progress. Learn more

1. Ваше прізвище, ім’я

*

2. Ваш контактний телефон, зареєстрований в месенджері (Viber/Telegram/WhatsApp) у міжнародному форматі +380

*

3. Ваша електронна пошта 


*
4. Ваша професія *
5. Де Ви зараз територіально знаходитеся?
*
6. Якщо Ви знаходитеся в Україні оберіть, будь ласка, в якій області перебуваєте: 
*
7. Якщо Ви знаходитеся за кордоном, оберіть, будь ласка, в якій країні перебуваєте:
*

Чи погоджуєтесь Ви на обробку своїх персональних даних?

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy