Request edit access
KOCAELİ GÜRÜLTÜ EYLEM PLANI ANKETİ
Değerli Katılımcı,
Bu çalışmanın amacı, vatandaşın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığınca hazırlanan Gürültü Eylem Planlarına çalışmaları ile ilgili görüş ve düşüncelerini ortaya koymaktır.
Kişisel bilgileriniz gizli tutulacaktır.

Ülkemizde çevresel gürültü konusunda çalışmalar AB Çevresel Gürültü Direktifine de tam uyumlu olarak hazırlanmış “Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği” kapsamında yürütülmektedir.

İlimizde çevresel gürültünün azaltılarak halkın yaşam konforunun arttırılması hedeflenmektedir. Bu hedef doğrultusunda, Büyükşehir Belediyemiz, karayolu ve endüstri kaynaklarının değerlendirilmesi amacıyla “Kocaeli Stratejik Gürültü Haritaları” hazırlanmış olup gürültü eylem planlarının hazırlanması aşamasına gelinmiştir.

Özellikle karayolu kaynaklı gürültünün önlenmesi ya da azaltılarak yönetmelik sınır değerlerine indirgenmesi için Eylem Planları hazırlanarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın onayına sunulacaktır.

Halkımızın katılımı ve bilinçlendirilmesi için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi internet sitesinden “Kocaeli Gürültü Eylem Planı Anketi” oluşturulmuş olup elde edilen kamuoyu yoklaması sonuçları eylem planı çalışmalarımıza dahil edilerek Çevre ve Şehircilik Bakanlığına sunulacaktır.

Bu anket 3 bölümden oluşmaktadır. Birinci bölüm kişisel bilgilerin elde edilmesi amacıyla hazırlanan sorulardan; ikinci ve üçüncü bölüm ise Gürültü Eylem Planları çalışmaları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi belirleme amacıyla hazırlanan sorulardan meydana gelmektedir.
Anket sonuçlarının sağlıklı olabilmesi için soruları samimi ve doğru olarak yanıtlamanız gerekmektedir. Lütfen anketlerin üzerine isim belirtmeyiniz.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hazırladığımız ankete katılımınız, desteğiniz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms