Request edit access
REJESTRACJA udziału w warsztatach "Praca z dziećmi i młodzieżą szkół podstawowych metodą STEAM. Czy warto stosować metodę STEAM podczas zajęć Klubów Młodych Odkrywców".
Centrum Wsparcia Rzemiosła, kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu oraz Centrum nauki Kopernik w Warszawie zapraszają nauczycieli szkół podstawowych oraz opiekunów KMO na bezpłatne warsztaty z zakresu stosowania na zajęciach metody STEAM pn. "Praca z dziećmi i młodzieżą szkół podstawowych metodą STEAM. Czy warto stosować metodę STEAM podczas zajęć Klubów Młodych Odkrywców?"

TERMIN
PIĄTEK, 19 MAJA 2023r. godz. 09:00 - 13:30; CWRKDiZ w Kaliszu, ul. Nowy Świat 13

PROGRAM
Zajęcia mają na celu wspieranie i rozwijanie umiejętności nauczycieli, kładą nacisk na aktywne wykorzystanie metody STEAM, samodzielne projektowanie lekcji oraz budowanie współpracy między nauczycielami i uczniami. Podczas szkolenia prowadzone będą eksperymenty i doświadczenia, które można będzie później zaprezentować w pracy dydaktycznej.

Przez różne zagadnienia z zakresu pracy metodą STEAM przeprowadzą uczestników: Anna Władkowska, Izabela Kaczmarek oraz Katarzyna Frach. Prelegentki to czynne zawodowo nauczycieli, osoby z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć edukacyjnych innowacyjnymi metodami.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie przesłane na adres e-mail podany w zgłoszeniu.
Pytania dotyczące warsztatów prosimy kierować do Jolanty Molendy, tel. 515 938 912, e-mail: j.molenda@cwrkdiz.kalisz.pl
Zapraszamy serdecznie!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy