Request edit access
Technická podpora | RK-Translations.cz
Pro uživatele našich češtin jsme připravili snadný způsob, jak nám nahlásit technické problémy, aby se jejich řešení maximálně urychlilo. Abychom vám mohli pomoct, potřebujeme některé základní informace. Vyplňte prosím všechna povinná pole tohoto formuláře a my se pokusíme vám s instalací a zprovozněním češtiny pomoct.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s poskytnutím všech vyplněných informací k našemu internímu zpracování za účelem vyřešení vašeho problému. Data nebudou za žádných okolností využita k jakýmkoliv jiným účelům. E-mailová adresa je pro nás nezbytná, abychom s vámi mohli komunikovat. Pokud s tímto nesouhlasíte, tak nám tento formulář neodesílejte.

Berte prosím na vědomí, že jsme nezisková překladatelská skupina a ačkoliv se snažíme pomáhat co nejdříve, nemusíme být vždy okamžitě k dispozici. Během dne chodíme do práce a překládání je naše volnočasová nezisková aktivita.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Než začnete vyplňovat formulář:
1. Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi našeho překladu staženou přímo přes náš oficiální web: www.rk-translations.cz. Pokud jste překlad stáhli někde na internetu, může jít o nepodporovanou starou verzi plnou chyb. Bohužel, pirátství se nevyhnulo ani naší práci. Jediné 100% správné a aktuální češtiny naleznete na našem webu. Nikde jinde.

2. Zkontrolujte si, zda češtinu instalujete do správného adresáře, tedy adresáře s herními daty. Čeština by si měla u originálních verzí najít cestu sama dle registrů.

3. Zkuste češtinu spustit jako správce. (Pravé tlačítko myši "Spustit jako správce".)

4. Instalační proces využívá příkazovou řádku, kterou může blokovat malware či viry ve vašem počítači. V takovém případě (černé) okno příkazové řádky jen problikne. Zkuste si nainstalovat zkušební verzi některého antivirového programů (doporučuji ESET, se kterým mám výborné zkušenosti), aktualizujte ho a proveďte kontrolu počítače. To, že "nějaký antivirus" používáte, není zárukou, že máte nezavirovaný počítač.
Další možnosti antiviru:
https://www.emsisoft.com/en/home/emergencykit/
https://docs.microsoft.com/en-us/windows/security/threat-protection/intelligence/safety-scanner-download
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy