Request edit access
Biznes Bez Ściemy - zgłoszenia do konkursu
Biznes Bez Ściemy to konkurs na najlepszy pomysł biznesowy, który zostanie rozstrzygnięty na gali finałowej 23 listopada 2019 roku. Łączna pula nagród wynosi 1.500 zł.

Wypełnij formularz i spotkaj się wcześniej z nami, lub przyjdź na konsultacje o 15:00. Umówimy Cię na spotkanie z doradcą, który pomoże Ci stworzyć profesjonalny pomysł biznesowy.

Organizatorem projektu jest Kraków Miastem Startupów - fundacja wspierająca innowacyjną przedsiębiorczość w Krakowie od 2015 roku. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Krakowa. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Szkoła *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Opisz w skrócie swój pomysł na biznes. *
Kto będzie Twoim klientem? Jaką potrzebę starasz się zaspokoić? Czy istnieje jakaś konkurencja dla Twojego pomysłu?
Your answer
Opisz siebie i swój zespół. *
Opisz swoje umiejętności, które przydadzą Ci się przy pomysłu na biznes. Czy planujesz realizować swój pomysł samodzielnie czy w zespole? Jeśli masz zespół - wymień także umiejętności zespołu.
Your answer
Wypełniając powyższy formularz wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fundację Kraków Miastem Startupów z siedzibą przy ul. Dolnych Młynów, nr 3, lok. 1, 31-124, Kraków w celu realizacji powyższego wydarzenia, wypełnienia warunków umowy z Urzędem Miasta Kraków.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@kms.org.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani, a dane nie są przekazywane podmiotom trzecim.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of AdamczykMichal.pl. Report Abuse