Request edit access
Gimnastyka pod Dębowcem – witalne wibracje ze SMOVEY

Ćwiczenia odbędą się w terenie przy użyciu wibracyjnych pierścieni SMOVEY. Poniżej kilka informacji na temat ich działania i zastosowania:

SMOVEY to innowacyjny trenażer, którego główną funkcją jest generowanie wibracji, które podczas ćwiczeń emitowane są na cały organizm używającego go człowieka. Wibracje te, o zmiennej częstotliwości od 40Hz do 60Hz, w zależności od tempa i zakresu ruchu,  sprzyjają optymalizacji przesyłu bodźców nerwowych do mięśni, które działają najsprawniej kiedy prędkość przewodzenia impulsów nerwowych odbywa się właśnie z taką częstotliwością (40-60Hz).

Ćwiczenia fizyczne z zastosowaniem SMOVEY mimo, że mają korzystny wpływ na cały organizm człowieka, kształtując jego koordynację nerwowo-mięśniową, siłę, wydolność fizyczną oraz gibkość, to generowane wibracje działają wyjątkowo korzystne na układ nerwowy ćwiczącego.

Wpływ ten może dotyczyć zapobiegania chorobom neurodegeneracyjnym (chorobie Parkinsona,  Alzheimera, demencji) oraz chorobom neuropsychiatrycznym (depresji).

Przede wszystkim jednak ćwiczenia z zastosowaniem SMOVEY korzystnie wpływają na aktualny nastrój ćwiczącego, dzięki stymulowaniu uwalniania dopaminy
i serotoniny.  Dodatkowo po treningu ze SMOVEY  uwalniane są endorfiny, w tym oksytocyna, która obniża poziom kortyzolu, co znacznie redukuje skutki stresu psychicznego. 

Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię  *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu (opcjonalnie)
Termin spotkania  *
W jednym spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 15 osób.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy