Request edit access
Seminārs par Polijas tirgu
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uz semināru par Polijas tirgu, kurš notiks 2019.gada 15.maijs, no plkst.10:00 līdz 12:00, LTRK namā, Kr. Valdemāra ielā 35.

Semināra tēmas
Polijas tirgus specifika;
Darba kultūra;
Klientiem un darbiniekiem Polijā, kā arī citiem tematiem

Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar Skrivanek, kas ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē ar vairāk nekā 25 gadu ilgu pieredzi. Pašlaik tam ir gandrīz piecdesmit filiāļu dažādās pasaules valstīs – ASV, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Slovākijā, Slovēnijā, Vācijā un citur. Skrivanek misija ir nodrošināt kvalitatīvus valodu pakalpojumus sekmīgai saziņai un ilgtspējīgam darbam Latvijā un ārvalstīs.

Semināra eksperts: Artūrs Peha, kurš par sevi raksta: “Pirms publiskas uzstāšanās vienmēr satraucos, jo izjūtu lielu cieņu pret Tevi – klausītāju. Sirdī intraverts, lai gan no malas tā neizskatās. Labprāt dalīšos savā pieredzē “par un ap Poliju”. Runāšu par Polijas tirgus specifiku, darba kultūru, klientiem un darbiniekiem un citiem tematiem, kā arī atbildēšu uz Jūsu jautājumiem. Ciešas saiknes ar Poliju mani vieno kopš 2013. gada. Plašāk par to seminārā. Tiekamies!”

Tikšanās laikā būs iespēja uzdot Jūs interesējošus jautājumus un tīkloties. Aicinām interesējošos jautājumus un tēmas norādīt arī reģistrācijas anketā vai iesūtīt kontaktpersonai.

Dalība bezmaksas visem interesentiem.

Kontakti saziņai: nauris.lazdans@chamber.lv; + 371 67201109

Uzņēmums *
Your answer
Vai uzņēmums ir LTRK biedrs? *
Darbības sfēra *
Your answer
Jūsu uzņēmumam ir pieredze Polijas tirgū? *
Your answer
Dalībnieka Vārds Uzvārds *
Your answer
Dalībnieka amats *
Your answer
Dalībnieka e-pasta adrese *
Your answer
Dalībnieka telefona numurs *
Your answer
Kā Jūs uzzinājāt par semināru? *
Jautājumi, komentāri
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service