Request edit access
Felsefe ve psikoloji seminerleri kayıt ekranına hoş geldiniz.
Seminerlerimiz 19:30'da başlamaktadır. Yerimiz sınırlı olduğundan lütfen katılımınız kesin değilse kayıt yaptırmayınız. Bu kayıt ücretsiz tanıtım semineri içindir, seminerlere kayıt tanıtımdan sonra yapılacaktır.
Aktiffelsefe'de yapılan tüm söyleşi ve seminerler felsefe bölümünden mezun/okuyan ve yaptığı konuşmalar üzerine araştırmalar yapan gönüllü dernek üyelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
Ad Soyad *
Your answer
Etkinlikten hangi yolla haberdar oldunuz? *
Yaş aralığınız *
Telefon numaranız (başına sfır koymadan) *
Your answer
E-posta adresiniz *
Your answer
Diğer etkinliklerimizden haberdar olmak isterseniz tercih ettiğiniz haber verilme yolları (birden fazla yöntem seçebilirsiniz).
Kişisel verilen korunması hakkında.. Yapmış olduğunuz bu ön kayıt işlemi hiçbir yükümlülük içermez. Gönüllü olarak bize ilettiğiniz bu kişisel bilgiler Kişisel Bilgilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmeliğin 10. Maddesi kapsamında sadece sizi kayıt olduğunuz etkinliğimizdeki olası değişiklikler ve gelecekteki etkinliklerimiz hakkında bilgilendirmek amacıyla alınmaktadır. Bilgileriniz ilgili yasa ve yönetmelik kapsamında korunacak, gizli tutulacak, hizmet kapsamı dışında kullanılmayacak ve 3.kişilerle paylaşılmayacaktır. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service