Request edit access
Svými uvedenými údaji potvrzuji účast na CinEd semináři filmové výchovy:                                                            Jak pozvat film do školních lavic?
Seminář se konal dne 1/02/2021 v on line podobě v rámci Festivalu Umění Kreativity.

CinEd ČR jej organizoval ve spolupráci s Centrem současného umění DOX a Společností pro kreativitu ve vzdělávání.

Pokud dobrovolně vyplníte své jméno, příjmení a email, udělujete nám tak souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Správcem Vašich osobních údajů bude Asociaci českých filmových klubů, z. s. Stonky 860, 68601 Uherské Hradiště IČ 61387550 / DIČ CZ61387550.
Svůj souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, poskytujete v souvislosti s potvrzením účasti na semináři FAV CinEd, v rozsahu: jméno a příjmení, emailová adresa. Budou využity k následujícím účelům: zařazení do databáze kontaktů vzdělávacího programu CinEd ( provozovatelem je Asociace českých filmových klubů z.s. a Cinemateca Portuguesa, Portugalsko) a budou složit k prokázání účasti Evropské komisi a Ministerstvu kultury, kteří nás finančně podporují a vyžadují evaluace. Registrace slouží pro Tento souhlas udělujete na dobu 5 let. Souhlas můžete kdykoliv odvolat na adrese: cined@gmail.com, požadovat přístup, opravu či výmaz svých osobních údajů z databáze CinEd. Pokud nabudete dojmu, že jakékoliv naše zpracování činíme v rozporu se zákonem, máte právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů na adrese: www.uoou.cz. Odvoláním Souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházející ze souhlasu, který jste udělil/la před jeho odvoláním. Veškerá Vaše práva, stejně jako další podrobnosti o tom, jakým způsobem zpracováváme Vaše osobní údaje, naleznete v dokumentu “Informace o zpracování osobních údajů”, umístěném na našich webových stránkách na adrese www.cined.cz/kontakt. Děkujeme za projevenou důvěru, CinEd team Česká republika.

CinEd podněcuje děti k přemýšlení o možnostech, jak tvořit – film, text, hudbu či projekt. Vede je k debatám o prožitcích i ke schopnosti obhajovat své postoje. CinEd usiluje o integraci filmové výchovy do běžných školních kurikulí, podporuje umělecké filmy a jejich přiblížení mladým divákům s využitím osvědčené a mezinárodně ceněné metodiky Cinemathéque française. Školy mohou čerpat legálně dostupné filmy i pestré metodické materiály. Seminářem filmové výchovy mne provedla Ivana Lipovská.

Vstup na seminář byl zdarma

Více info nalezente na cined.cz nebo cined.eu / V případě dalších dotazů kontaktujte koordinátorku projektu Evu Paroulkovou na adrese: eva.spilkova@acfk.cz


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Přijmení *
váš e-mail *
Region
Jsem: *
Pro udělení souhlasu k zasílání informací o našich vzdělávacích akcích CinEd, tutoringu, nové nabídky pedagogických nástrojů CinEd poskytovaných zdarma, prosím zakroužkujte svou volbu v kolonce  ANO/NE. Informace zasíláme maximálně jednou za trimestr, případně pokud evidujeme seminář ve Vašem regionu. Semináře jsou koncepčně zaměřeny každý na jiný film kolekce.
Clear selection
Poznámka k semináři / hodnocení / cokoliv nám chcete sdělit:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy