Request edit access
Ideju nakts aprīlī
22.aprīlī pulksten 18:00 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24, norisināsies “Ideju nakts” darbnīca, kuras laikā jauniešiem būs iespēja izstrādāt ideju un uzvaras gadījumā iegūt līdz 250 Eur lielu finansējumu tās īstenošanai.

Uz aktivitāti aicināti pieteikties jaunieši komandās 1 - 3 dalībnieki, lai izstrādātu ideju kādas savā sabiedrībā esošas problēmas risināšanai, un uzvaras gadījumā varētu šo ideju īstenot, saņemot tai līdz 250 Eur finansējumu.
Eiropas Solidaritātes korpusa projekta “Dari, jo tu vari!” ietvaros jaunieši tiek aicināti aizdomāties par savas kopienas labklājību, sabiedrības solidaritāti,  fizisko un mentālo veselību, dzimumu līdztiesību un iekļautību, klimata pārmaiņām, pilsoniskumu, Eiropas pamatvērtībām, un demokrātiski iesaistīties vietēja mēroga problēmu risināšana.

Ar šīs darbnīcas palīdzību jauniešiem tiek sniegta iespēja ne tikai apzināties savu līdzdalību kopienā, bet arī vērst uzmanību uz tajā esošajām nepilnībām.

Idejas realizēšanai tiks dotas trīs nedēļas!


Uz tikšanos!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Komandas nosaukums *
Dalībnieku skaits komandā *
Vārds, Uzvārds (visu komandas dalībnieku) *
Vecumi *
Telefona numurs vienam pārstāvim (dalības apstiprināšanai) *
Tiekamies!
→ ‼️ 👀 Informācija par personu datu apstrādi
Pārzinis personas datu apstrādei ir Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība “Jauniešu māja” (Liepājas pilsētas pašvaldība), adrese: Kungu iela 24, Liepāja, tālrunis: 63 481 646, elektroniskā pasta adrese: jauniesumaja@liepaja.edu.lv.

Pārziņa Personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: tālrunis 63 422 331, adrese: Rožu iela 6, Liepāja, elektroniskā pasta adrese: das@liepaja.lv

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – pasākuma organizēšanai, filmēšanai un fotografēšanai, lai nodrošinātu sabiedrības informēšanu un projekta finansētājus par pasākumu norisi.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti Liepājas BJC "Jauniešu māja" mājas lapā un/vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas Liepājas BJC "Jauniešu māja" mājas lapā un/vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram.
→ ‼️ 👀 Pasākums tiek sponsorēts, pateicoties projektam "Creating to be"
Projekts “Dari, jo tu vari!” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy