Request edit access
První kolo výběrového řízení na EA Grant
Toto je první kolo výběrového řízení na pozici Community builder ve Spolku pro efektivní altruismus. Na podzim jsme složili team tří lidí nových Community builderů, nicméně jedno místo se uvolní cca od půlky března 2022. Proto aktuálně sháníme posilu do teamu. Práce na 0,5 úvazku ve formě OSVČ.
Grant a financnování je již schválené, výběrovou komisi složí předsedkyně Hanka Kalivodová, která vybere nejvhodnějšího zájemce na pozici. Nicméně poslední a nejdůležitější slovo bude o nástupu nového člena teamu mít Rob Gledhill z Centra pro efektivní altruismus, který schválí nového člena teamu na základě interview.
Před odesláním tohoto formuláře prosím odešlete Vaše CV na adresu hana.kalivodova@efektivni-altruismus.cz 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vaše jméno *
Co si myslíte že Vám nejlépe jde? V čem vynikáte? Jak se to v minulosti projevilo? (Snažte se prosím o přesnost, nikoli skromnost). Zajímají nás obecné dovednosti a schopnosti nebo zkušenosti s konkrétním typem úkolu nebo práce.
Kdybyste si měli vybrat k sobě do týmu 2 lidi tak, aby co nejlépe doplňovali váš skillset, na co by se tito lidé specializovali?
Kdybyste si mohli vybrat na čem budete pracovat, jak byste definovali svoji pozici? (např. jaké věci byste dělali nejradši, jaké byste raději nedělali nebo přenechali někomu jinému)
Máte zkušenosti s prací v self-managed módu (tj hlídat si vlastní time-management, úkoly a odpovědnosti, schopnost se samostatně motivovat bez toho aby vás někdo musel tlačit)? Pokud ano, prosím popište.
Máte zkušenosti s prací typu Project Lead = schopnost vykonat high-level úkol s minimálním feedbackem a oversightem? Pokud ano, prosím popište.
Jak dlouho a jakým způsobem jste již v kontaktu s EA komunitou? Například kontakty v ČR, v zahraničí, relevantní konference a další akce kterých jste se zúčastnili, knihy/články které jste četli atd...
Prosím nastiňte jaké jsou vaše dlouhodobé kariérní plány? Co jsou další pracovní příležitosti, které zvažujete kromě této? Kam byste nejpravděpodobněji šli, pokud byste nedostali tuto roli? (Odpovězte pouze pokud jste komfortní nám takové informace poskytnout :) )
Před odesláním tohoto formuláře prosím nezapomeňte odeslat Vaše CV na adresu hana.kalivodova@efektivni-altruismus.cz 
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy