Request edit access
Реєстрація на подію «Київ незламний». Мистецький захід – кіно, фото, музика
У рамках відзначення 6-ї річниці Революції Гідності запрошуємо 21 листопада о 14:00 на захід за участі українських та іноземних митців.


КІНО

Британський панк-режисер Філ Стронґмен представить документальний фільм “Kyiv Unbroken/Київ незламний” про Революцію Гідності.

Стрічку присвячено подіям Майдану з листопада 2013-го до лютого 2014 року, митцям, які брали в них участь, і впливу революції на художників, фотографів, скульпторів, музикантів, кінооператорів та на Східну Європу загалом. До створення долучилися митці з Києва, Дніпра та Харкова, а саме піаністка й художниця Владислава Бучко, художник Роман Мінін та скульптор Сергій Шауліс.

“Україна – це загадкове місце, “Володар перснів” зі своїм власним Мордором по сусідству, – каже режисер Філ Стронґмен. – У фільмі “Київ незламний” ми впіймали унікальний момент в європейській культурній історії: як молоді митці нації – учасники трагічної, але успішної Революції Гідності, Євромайдану – починають вільно виражати себе”.

Стрічку знято в стилі поєднання кліпу, інтерв’ю та репортажу.

Слоган – “Революція. Культура. Забута Європою війна”.

Саундтреками до фільму стали пісні гурту "PaniValkova" та співачки Назгуль Шукаєвої.

У фільмі знімались:
Владислава Бучко (Vladislava Buchko), Назгуль Шукаева (Nazgulya Shukaeva), Роман Минин (Roman Minin), Panivalkova, Саша Ветер, Ubik Litvin, Володимир Шуваєв, Юрій Резніченко.

Філ Стронґмен – британський режисер, друг та сподвижник пан-рок-гуртів "Sex Pistols", "The Clash", Вів’єн Вествунд, Малколма Макларена, Джо Страммера та Боя Джорджа.

ФОТОВИСТАВКА

Глядачі побачать роботи одного з героїв фільму, фотографа Володимира Шуваєва. Фотографією він займається з середини 2000-х. Його світлини з Майдану увійшли в сотню кращих за 2014 рік за версією агентства AFP й були опубліковані по всьому світу. Нині працює з міжнародними неурядовими організаціями, зокрема з Організацією Об'єднаних Націй. Має власне фотоагентство, яке знімає різноманітні заходи, події, людей в Україні й закордоном.

ЖИВА МУЗИКА

Влада Бучко – випускниця Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського. Музикантка, композиторка, художниця. Авторка курсів музичної та арт-терапії. Картини мисткині можна побачити на різних локаціях Києва. Її музичні твори звучать на українському телебаченні та радіо. Деякі мізичні мініатюри Влади Бучко виконував президентський оркестр. Одна з героїнь фільму "Київ незламний".

----
Ця подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/2164941183811940/

Місце і час: 21 листопада, 14:00-17:00, Колонна зала КМДА, вул. Хрещатик, 36, м. Київ.
Ім'я та прізвище (якщо йдеться про організовану групу, то вкажіть ПІБ відповідальної особи) *
Your answer
Кількість учасників *
Your answer
Сфера діяльності (або назва організації тощо) *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Адреса е-пошти *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy