Request edit access
Відкриття виставки віртуальної скульптури “Умовний спосіб”
11 травня у київській галереї “Митець” відбудеться презентація віртуальної експозиції сучасної скульптури “Умовний спосіб”. Виставка проходитиме в рамках масштабного проекту Volume Park.

У своїх роботах відомі художники (Назар Білик, Олексій Золотарьов, Олександр Дяченко, Катерина Бучацька, Петро Гронський, Данило Шуміхін, Іван Підгайний, Аліса Забой) торкнуться питання інституціонального розвитку української культури. Вони запропонують зануритись у світ віртуальної реальності, щоб мати змогу оцінити свої реальні можливості у безмежному світі поки що віртуальних прагнень.

Проект є важливим прецедентом презентації співпраці сучасного мистецтва та новітніх технологій.

На презентації проекту гостям буде запропоновано випробувати шоломи ВР Lenovo Explorer та геймерскі ноутбуки Legion Y520.

Технічний партнер проекту компанія Lenovo.

Вхід на виставку безкоштовний, за реєстрацією.

Звертаємо вашу увагу, що у реєстрації може бути відмовлено через обмежену кількість місць.

У організації проекту взяли участь:
- ГО Конгрес активістів культури - Конгрес розвиває мережу культурного активізму та сприяє реалізації міждисциплінарних проектів. Сприяє обміну культурним досвідом, розвитку співробітництва між діячами культури різних країн, національними і міжнародними організаціями культури, встановленню зв’язків з подібними організаціями у тому числі, іноземними і міжнародними;
Сприяє розвитку креативних індустрій, розповсюдженню та популяризації досягнень української та світової культури і мистецтва

- ГО НСХУ - Національна спілка художників України
всеукраїнська громадська творча організація професійних митців і мистецтвознавців.

- «ГО Скульптурний цех» ‐ громадська
організація, яка об’єднує однодумців та професіоналів у сфері виготовлення скульптури та художньої освіти. Існують з 2014 року.


- KFP - меценатський проект, що спрямовано на розвиток міста Київ.

- Indium Lab - київська студія віртуальної та доповненої реальності. Релізовує комплексні VR/AR проекти у сфері освіти, маркетингу та розваг. Співпрацює із замовниками в Україні, Європі та на Близькому Сході.

Email address *
ПІП *
Your answer
Номер телефону (за бажанням)
Your answer
Ваш вік
Your answer
Місце роботи/навчання *
Your answer
Чи ознайомлені ви з технологіями Virtual Reality?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service