Request edit access
Sborový pobyt 2019
Vítejte v přihlášce na letošní sborový pobyt! Těší nás, že máte zájem přijet a rádi Vás uvidíme. Potřebujeme však pro zorganizování pobytu a všech souvisejících věcí vědět pár věcí. Prosím pomozte nám vyplněním tohoto formuláře. Pamatujte, že přihláška se stává platnou až po uhrazení nevratné zálohy. Po vyplnění formuláře Vám přijde potvrzení e-mailem, další informace k pobytu předáme později.
Prosíme, nezapomeňte zaplatit zálohu za pobyt. Pokud byste cokoliv potřebovali, neváhejte se na nás obrátit na e-mailu sborovypobyt@gmail.com. Očekávejte, že od nás dostatečně dopředu obdržíte další důležité informace. Nyní se Vám bude hodit vědět, že začínáme v neděli večeří a končíme v sobotu obědem. Pokud budete potřebovat, můžeme Vám pomoci se společnou cestou z Černé Hory, Blanska nebo Brna.

Číslo účtu: 2801567209/2010 (Fio Banka)
Variabilní symbol: 2019
Specifický symbol: datum narození (ddmmrrrr)

Těšime se na Vás už brzy tohle léto!
Datum: 11. až 17. srpna 2019
Místo: Centrum Word of Life, Černá Hora 493, PSČ 679 21
Více informací na sborovypobyt@gmail.com

Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Adresa bydliště (ulice a číslo popisné) *
Your answer
Město *
Your answer
Telefonní číslo
Your answer
Vaše datum narození (dd/mm/rr) *
Your answer
Žádám o ubytování na
Rodinní příslušníci (jména a data narození těch, s kterými se pobytu zúčasníte a příp. chcete být společně ubytovaní)
Your answer
Chci být ubytovaný s rodinou
Nejčastěji rodinnií příslušníci, ale uveďte jakékoliv přání na společné ubytování. !!! UPOZORNĚNÍ !!! Pokud se s Vámi účastní pobytu rodinní příslušníci, s kterými nebudete společně ubytovaní na jednom pokoji/chatce, je nezbytné, aby pro konkrétní osoby byla vyplněna zvláštní přihláška.
Your answer
Souhlasím s tím, že přihláška se stává platnou až po uhrazení nevratné zálohy 500 Kč. Vyplněním údajů a odesláním formuláře souhlasíte s jejich zpracováním a uchováním společností Křesťané Kuřim, z. s., která zpracovává osobní údaje v souladu s platnými právními předpisy, tj. se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000Sb. a s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů č. 2016/679. *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service