Request edit access
Презентація соціальної гри «Бути жінкою» | Presentation of the Social Game "Being a Woman"
18 травня в рамках паралельної програми до виставки Ширін Нешат «Турбулентність» відбудеться презентація соціальної гри Бути жінкою, що досліджує наявні приклади гендерної нерівності, чинні стереотипи стосовно жінок у сучасному українському суспільстві та екзаменує можливі інструменти протидії дискримінації за гендерною ознакою.
Гравці мають можливість перевтілитись в одну з восьми героїнь. Персонажі в грі — супер-героїні з магічними силами, які потрапляють у ситуації з реального життя, де вони вимушені відстоювати рівні права, подолати упередження заради власного щастя та успіху. Прототипом для гри слугує ситуація в Україні, де жінка активно долучаються до громадського активізму, бізнесу, навчання, побудови стосунків та створення сім'ї, а також до захисту батьківщини в лавах Збройних сил України.
Подія відбуватиметься за підтримки благодійного фонду Stabilization Support Services — канадської неурядової організації, партнеру Посольства Великої Британії в Україні. Діяльність фонду зосереджена на реформуванні та розвитку соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та сприянню технічній обізнаності, професійній кваліфікованості працівників українських урядових установ.

18 травня (субота) о 14:00
Креативна спільнота IZONE; Студія 2
Кількість місць обмежено, тому варто зареєструватися
Прізвище, ім'я *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Електоронна адреса *
Your answer
Звідки ви дізнались про захід?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of IZOLYATSIA. Report Abuse