Request edit access
Lista rezerwowa III Międzynarodowa Konferencja „Przeciwdziałanie narkomanii na poziomie lokalnym"
Konferencja odbędzie się w dniach 23 - 25 lipca 2019 r. w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie (ul. Marszałkowska 94). Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator nie zapewnia noclegów.
Informujemy, że wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w konferencji. Osoby zakwalifikowane otrzymają oficjalne potwierdzenie w odrębnej wiadomości e-mail.
Email address *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Miejsce pracy (instytucja, adres) *
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
W związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. ws. ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanych potocznie RODO informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae” z siedzibą w Warszawie (00-672) przy ul. Pięknej 64A, e-mail: reshumanae@reshumanae.org.pl;
2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz organizacji i przeprowadzenia konferencji;
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;
4. Podanie danych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji oraz udziału w konferencji, jest dobrowolne, lecz niezbędne do przyjęcia zgłoszenia, przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz organizacji i przeprowadzenia konferencji.
*
Organizator
Zadanie publiczne jest realizowane w ramach Narodowego Programu Zdrowia i finansowane ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministra Zdrowia w ramach konkursu przeprowadzonego przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service