Request edit access
Międzykulturowy Dzień Babci i Dziadka w Starej Piekarni
Kiedy: 17:00-19:00 dla dzieci od 6. roku życia i opiekunów (szczególnie Babć i Dziadków)

Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Babci i Dziadka w Starej Piekarni, proponując krótkie przedstawienie w formie teatrzyka kamishibai ("Bajka o żabach" i "Lew w Paryżu", opcjonalnie "Calineczka") oraz wspólne pieczenie ciasteczek. Gotowe ciasteczka można ze smakiem skonsumować na miejscu lub podarować w ładnym opakowaniu ukochanym Dziadkom.
Naszą propozycję kierujemy do dzieci z Psiego Pola oraz seniorów z Polski i Ukrainy. Dziecko można zapisać same lub z osobą towarzyszącą (rodzicem albo babcią lub dziadkiem).
Spędźmy czas pożytecznie, ciekawie i w międzypokoleniowej, międzykulturowej grupie. Zbliżmy się do siebie, spędzając wspólnie czas.
---
Wydarzenie organizujemy we współpracy z Fundacją Znacznie Więcej prowadzącą na Psim Polu kawiarnię i pracownię Stara Piekarnia.
Warsztaty kulinarne dofinansowane w ramach mechanizmu zakupów interwencyjnych projektu realizowanego z dofinansowaniem Funduszy Europejskich: "Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej-Wrocław", projekt koordynowany jest przez Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych RCWIP.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko dziecka/dzieci oraz ich wiek *
Czy oprócz dziecka będzie babcia lub dziadek? *
Numer telefonu (skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia uczestnictwa lub ewentualnej konieczności zmiany planów) *
Chcę otrzymywać maile na temat bezpłatnych wydarzeń, dlatego wyrażam zgodę na dopisanie mnie do listy mailingowej Fundacji Opieka i Troska *
Czy macie jakieś szczególne potrzeby? *
Skąd dowiedziałeś się/dowiedziałaś się o wydarzeniu? *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji projektu realizowanego przez Centrum Aktywności Lokalnej Psie Pole-Zawidawie/ Fundację Opieka i Troska zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy