Request edit access
Nabór na Festiwal Rękodzieła '23
Zachęcamy do zgłaszania udziału w corocznej imprezie organizowanej przez Fundację Opieka i Troska we współpracy z Fundacją Znacznie Więcej, prowadzącą na Psim Polu miejsce rozmaitych działań twórczych - Starą Piekarnię. 

W tym roku wydarzenie odbędzie się na rynku Psiego Pola w sobotę 24 czerwca w godzinach 12:00-18:00.

Propozycję kierujemy zarówno do profesjonalnych rękodzielników z Wrocławia i okolic, jak i do amatorów - pasjonatów rękodzieła, którzy chcą pokazać swoje dzieła. Impreza będzie miała formę kiermaszu z wydarzeniami towarzyszącymi. 

Zapewniamy przestrzeń na kiermaszu, nie pobieramy opłat za miejsce i nie zapewniamy stołów oraz namiotów. Za wygląd stoiska i sprzedaż jest odpowiedzialny wyłącznie rękodzielnik. 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na maila kultura@opiekaitroska.pl.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko uczestnika/ewentualnie Twoja marka, jeśli taką posiadasz (proszę podać przy okazji fanpage i/lub stronę www).  *
Z czym chcesz się wystawić? *
Jak dużo miejsca potrzebujesz? (pytanie pomocnicze, które pomoże określić organizatorom, ilu rękodzielników będzie mogło wziąć udział w kiermaszu) *
Podaj kontakt do siebie:
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji projektu realizowanego przez Fundację Opieka i Troska zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy