Request edit access
Збір інформації про доступні послуги з постачання / надання асистивних технологій у Київській / Львівській / Запорізькій областях та місті Києві для здійснення картування доступних послуг у регіонах


Українська Асоціація фізичної терапії спільно з UCP Wheels for Humanity реалізують проект "Покращення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров’я" (SRHS). Згідно робочого плану діяльності проекту передбачається картування наявних доступних асистивних технологій у Київській / Львівській / Запорізькій областях та місті Києві. Мета картування - поширення інформації серед населення про наявні доступні асистивні технології у визначених регіонах.

До послуг асистивних технологій належить - будь-який зовнішній продукт (включаючи пристрої, обладнання, інструменти або програмне забезпечення), особливо вироблений або загальнодоступний, основним призначенням якого є підтримка або вдосконалення функціонування та незалежності особи, і тим самим сприяння її добробуту.

У цьому проекті збирається інформація про постачання / надання асистивних технологій, які покращують мобільність (милиці пахвові, тростини / палички, милиці ліктьові, протипролежневі подушки, роллатори, триколісні велосипеди / трицикли, ходунки / рами для ходьби, крісла колісні, протези, ортези та інші асистивні засоби).

Якщо Ви надаєте / постачаєте послуги, пов'язані з асистивними технологіями у Київській / Львівській / Запорізькій областях та місті Києві, просимо Вас заповнити google анкету для внесення Вашої установи / організації / підприємства на карту доступних послуг.

Відповідальність за надану інформацію та якість реабілітаційних послуг несе заклад - надавач інформації.Назва установи *
Your answer
Область *
Your answer
Населений пункт *
Your answer
Вулиця *
Your answer
Поштовий індекс *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Веб-сторінка *
Your answer
Форма власності *
Послуги надання/ постачання асистивних технологій *
Типи надаваних послуг асистивних технологій *
Your answer
Примітки *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of UCP Wheels. Report Abuse