Request edit access
Pieteikšanās dalībai domnīcā “Ceļa karte Daugavpils 2027 iniciatīvu īstenošanai”

Mēs, Daugavpils 2027 pieteikuma rīcības grupa, esam izveidojuši biedrību “Cita Daugavpils” ar mērķi saglabāt pēctecību pieteikumā iekļautajām idejām un nodrošināt pieteikuma iniciatīvu īstenošanu. 

Šim nolūkam kopā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības Kultūras pārvaldi 27. janvārī plkst. 13.00-17.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā organizēsim domnīcu. Domnīcas mērķis ir kopā ar Daugavpils 2027 pieteikuma kuratoriem veidot ceļa karti aktuālāko pieteikuma ideju īstenošanai. Ceļa kartes izveidi balstīsim uz kuratoru stāstījumu par katru pieteikuma sadaļu un tās aktualitātēm, uz kopīgām diskusijām par ieviešamajām iniciatīvām un soļiem to īstenošanai.

Priecājamies par Jūsu interesi piedalīties domnīcā. Ceram, ka arī Jums tā būs lieliska iespēja veidot jaunas pazīšanās un sadarbību.

Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar mums jebkurā laikā rakstot uz e-pastu info@citadaugavpils.lv

Rūpējoties par Jūsu personas datu aizsardzību, ievērosim Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a apakšpunktu, un Jūsu norādīto informāciju izmantosim tikai, lai iekļautu Jūs domnīcas dalībnieku sarakstā, informētu par domnīcas norisi un rezultātiem. Kā arī domnīcas norisi fotografēsim, un bildes ievietosim biedrības sociālo mediju kontos. Visu šo informāciju trešajām personām nesniegsim. Līdz ar to uzskatām, ka, aizpildot šo anketu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei un fotogrāfiju izmantošanai iepriekšminētajiem nolūkiem.  
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds Uzvārds *
E-pasts *
Pārstāvētā organizācija vai iestāde *
Telefona numurs *
Jūsu motivācija piedalīties šajā domnīcā *
Kurā darba grupā Jūs gribētu darboties - pirmā prioritāte? (iespēju robežās centīsimies sadalīt grupās pēc norādītajām prioritātēm) *
Required
Kurā darba grupā Jūs gribētu darboties - otrā prioritāte?  *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy