Request edit access
Towards a Multi-Cultural Carlow: Integracja i Scalenie Społeczności Mniejszości Etnicznych w Carlow
Ten kwestionariusz jest skierowany do wszystkich mniejszości etnicznych i obywateli urodzonych poza granicami Irlandii, którzy mieszkają / pracują w Carlow. Jest również skierowany do dzieci (w pierwszej generacji) migrantów.
Jak wygląda życie społeczności mniejszości etnicznych w Carlow?Jak możemy uczynić Carlow bardziej spójnym miejscem?
The Carlow Local Community Development Committee (LCDC) wraz z agencjami partnerskimi przygotowują trzyletnią strategię promowania integracji obywateli urodzonych za granicą, którzy mieszkają w Carlow, poprzez finansowanie z Carlow County Council i Programu Carlow SICAP. Celem strategii jest uczynienie Carlow bardziej przyjaznym i integrującym miejscem oraz wyeliminowanie wszelkich form uprzedzeń i nietolerancji.
W ramach tego procesu zaangażowano Instytut Badań GESERA do samodzielnego przeprowadzenia konsultacji z tymi, dla których Carlow stało się ich domem oraz z tymi, którzy są dziećmi migrantów. Ten kwestionariusz jest częścią tej konsultacji.
Wszystkie kwestionariusze są anonimowe, a odpowiedzi będą traktowane całkowicie poufnie. Pani/Pan nie zostanie w żaden sposób zidentyfikowany, a uczestnictwo jest bardzo mile widziane.

Wszelkie pytania należy kierować do Brendan O’Keeffe pod adresem actionresearcheurope@gmail.com

Względy etyczne

W tym kwestionariuszu Pani/Pan zostanie poproszony o odpowiedzi na kilka pytań dotyczących siebie, w tym przeszłości, narodowości i języka. Pani/Pan zostanie również zapytany o swoje doświadczenia w Carlow / Irlandii. Nie ma obowiązku odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli Pani/Pan chce, to może pominąć dowolne pytanie. Wypełnienie kwestionariusza zajmuje około dziesięciu minut.

Pani/Pana odpowiedzi zostaną wykorzystane przez LCDC przy podjęciu decyzji, które grupy, jeśli w ogóle, są priorytetem. Pani/Pan nie ponosi żadnych konsekwencji, ani ryzyka związanego z wypełnieniem kwestionariusza.

Wszystkie odpowiedzi są całkowicie poufne i anonimowe i nie będą w żaden sposób skontrolowane, czy są prawdziwe. Wszystkie dane zostaną zniszczone w określonym czasie po zakończeniu badań.

Carlow College REAC i IT Carlow uzyskały aprobatę etyczną dla tych badań.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service