Request edit access
Który drapacz chmur lubisz najbardziej? Ocena 20 wieżowców w Warszawie
Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcam Państwa do wzięcia udziału w prowadzonym przeze mnie badaniu opinii na temat zabudowy wysokościowej w Warszawie. Ankieta adresowana jest do wszystkich osób znających Warszawę bez względu na stosunek do wieżowców (pozytywny, negatywny, obojętny, neutralny, nieokreślony). Uprzejmie proszę więc nie rezygnować z wypełnienia ankiety ze względu na ewentualny brak zainteresowania tematem zabudowy wysokościowej.

Ankietę wypełnia się dość szybko, ponieważ jest w niej tylko 6 pytań (niemal wszystkie zamknięte) oraz metryczka. Odpowiadanie na nie zajmie maksymalnie kilkanaście minut. Przed wypełnieniem ankiety uprzejmie proszę o zapoznanie się z krótką notką informacyjną poniżej.

Badanie przeprowadzam na potrzeby pracy doktorskiej z zakresu geografii miast realizowanej na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW.

Z wyrazami szacunku
Bartosz Barański

_________________________________________

DO KOGO ADRESOWANA JEST ANKIETA?
Niniejsza ankieta adresowana jest do wszystkich osób znających Warszawę lub jakkolwiek z nią związanych, tzn.
- mieszkańców Warszawy
- osób niemieszkających w Warszawie, ale przebywających w niej codziennie lub prawie codziennie (np. osób dojeżdżających do Warszawy ze względu na pracę, uczelnię, szkołę lub w innych celach)
- osób odwiedzających stolicę (jednokrotnie lub od czasu do czasu np. w celach turystycznych, służbowych, edukacyjnych, odwiedzając rodzinę lub znajomych, przejazdem itd.).

JAK BĘDĄ ANALIZOWANE UZYSKANE WYNIKI I DO CZEGO POSŁUŻĄ?
Badanie ma charakter anonimowy. Państwa odpowiedzi trafią do zbiorczego zestawienia, w którym niemożliwa będzie identyfikacja odpowiedzi konkretnej osoby. Dotyczy to zarówno przedstawionych opinii, jak i ogólnych informacji o respondencie (takich jak płeć, wiek itd.).
Wyniki badania wykorzystane zostaną w pracy doktorskiej z zakresu geografii miast realizowanej na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW.

DANE BADACZA
mgr Bartosz Barański
Uniwersytet Warszawski
Wydział Geografii i Studiów Regionalnych
Katedra Geografii Miast i Planowania Przestrzennego
e-mail: bbaranski[at]student.uw.edu.pl

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service