Request edit access
Pieteikšanās anketa 30.oktobra pieredzes braucienam Pierīgas partnerības teritorijā
LEADER sadarbības projekta “Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” ietvaros 30.oktobrī notiks pieredzes apmaiņas brauciens pa topošiem un esošiem sociālajiem uzņēmumiem Pierīgas partnerības teritorijā. Pieredzes braucienā iepazīsimies ar uzņēmumiem, to darbības profilu, kā arī pieredzējuša mentora vadībā analizēsim uzņēmuma sociālās uzņēmējdarbības idejas un iespējas to attīstībai.
Priekšroka tiks dota dalībniekiem no LEADER sadarbības projektā “Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” iesaistīto vietējo rīcības grupu (biedrības "Partnerība Daugavkrasts", "Pierīgas partnerība", "Darīsim paši!", "Lauku partnerība Lielupe" un "SATEKA") teritorijām - Alsungas, Babītes, Gulbenes, Jelgavas, Ķekavas, Kuldīgas, Mārupes, Olaines, Ozolnieku un Skrundas novadiem, tomēr pieteikt savu dalību braucienā aicinām arī citu novadu interesentus.
Lai pieteiktu savu dalību pasākumā, līdz 15.oktobrim jāaizpilda šī pieteikuma anketa.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
1.Jūsu vārds, uzvārds *
2.Telefona numurs *
3.E-pasta adrese *
4.Personas kods (nepieciešams norādīt, lai nodrošinātu iekļūšanu pirmajā apskates objektā - Atkarīgo centrs Olaines cietumā)
5.Novads, kuru pārstāvat *
6.Pārstāvētā uzņēmuma, organizācijas vai iestādes nosaukums *
7.Lūdzu atzīmējiet savas zināšanas/ prasmes (iespējami vairāki atbilžu varianti): *
Required
8.Lūdzu norādiet, vai ir kādas īpašas vajadzības attiecībā uz ēdienu
APLIECINĀJUMS: Ja mana dalība pieredzes braucienā tiks apstiprināta, taču pirms pasākuma man parādīsies temperatūra, COVID-19 vīrusam raksturīgās slimības pazīmes vai būšu bijis/usi kontaktā ar COVID-19 slimniekiem, savu dalību atsaukšu. *
Informācijai
Šajā anketā norādītie personas dati tiks izmantoti, lai informētu Jūs par dalību pieredzes braucienā, kā arī sagatavotu caurlaidi iekļūšanai pirmajā apskates objektā - Atkarīgo centrs Olaines cietumā. Datu apstrādi un glabāšanu veic biedrība “Partnerība Daugavkrasts”. Šajā anketā norādītie dati tiks izmantoti tikai minētā mērķa sasniegšanai un netiks nodoti trešajām personām, izņemot Olaines cietumam.

Atbilde par iespēju piedalīties pasākumā Jums tiks nosūtīta uz norādīto e-pastu pēc 15.oktobra.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy