Request edit access
Лекція Джорджа Вайгеля “Christian Insights for Young Democracies. American Catholic Perspectives”
23 квітня бакалаврська програма "Етика-Політика-Економіка" радо запрошує на відкриту лекцію Джорджа Вайґеля (George Weigel) - чільного американського публічного інтелектуала, провідного наукового співробітника Центру етики і публічної політики у Вашингтоні (The Ethics and Public Policy Center, США), а також біографа святого Папи Івана-Павла ІІ.

Лекція відбудеться 23 квітня о 15.00 у парковій аудиторії Центру Митрополита Андрея Шептицького, УКУ на вул. Козельницька, 2а.

Вхід вільний для усіх зареєстрованих за цим посиланням.

Контактна особа Юлія Бирка (epe@ucu.edu.ua)

Довідка: Джордж Вайґель – американський богослов, журналіст і католицький громадський діяч. Також є почесним доктором Українського католицького університету.
Закінчив Коледж св. Михаїла при Торонтському університеті, викладав у богословській семінарії в Кенморі, працював у Міжнародному науковому центрі Вудро Вільсона в Вашинґтоні.
З 1989 по 1996 рік був президентом Центру етики та публічної політики (США), в якому й досі працює як старший науковий співробітник.
Почесний доктор десяти різних університетів, лауреат папського хреста Pro Ecclesia et Pontifice та золотої медалі Gloria Artis польського Міністерства культури.
Дж.Вайґель опублікував два десятки книг, серед яких «Остання революція: опір Церкви і крах комунізму» (1992), «Правда католицизму: десять суперечливих питань» (2001), «Листи до молодих католиків» (2004), «Вибір Божий: папа Венедикт XVI і майбутнє Католицької Церкви» (2005), «Віра, розум – і війна проти джихадизму» (2007), «Проти течії: християнство і проблеми демократії, війни та миру» (2008).
Його книга «Свідок надії» про життя, ідеї та діяльність Папи Івана-Павла ІІ стала міжнародним бестселером і була перекладена багатьма мовами; в 2001 році вона лягла в основу однойменного документального фільму, а у 2010 році вийшло друком її продовження. У 2012 році видавництво УКУ видало український переклад книги Вайґеля «Свідок надії», а у 2013 році - «Кінець і початок», у якій Вайґель доповнив і завершив біографію Папи Івана-Павла ІІ.

Email address *
Ім'я, прізвище *
Your answer
Телефон *
Your answer
Місце навчання/роботи *
Your answer
Підтвердження участі *
Чи бажаєте отримувати інформацію про заходи програми? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Ucu.edu.ua. Report Abuse - Terms of Service