Request edit access
PIETEIKŠANĀS JAUNIEŠIEM projektā "JUP: - jaunietis - uzņēmējs - pašvaldība"
Sveiks, Tukuma novada jaunieti!

Tev ir lieliska iespēja apgūt praktisku pieredzi kādā no Tukuma novada uzņēmumiem un, ja Tev un uzņēmumam izveidosies abpusēja sadarbība, Tev var rasties iespēja strādāt algotu darbu  uzņēmumā vienu vai vairākus vasaras mēnešus.

Kā tas viss norisināsies?

PIETEIKŠANĀS:
Līdz 10.martam jaunieši piesakās projektam.  Plānots, ka projektā piedalīsies 30 Tukuma novada 10.-12. klašu skolēni vecumā no 16 līdz 19 gadiem.  

SAGATAVOŠANĀS:
Marta mēnesī, Tukuma ledus halles konferenču zālē, Stadiona iela 3, Tukums , norisināsies projekta dalībnieku 3 sagatavošanās nodarbības, kurās tiks runāts par šādām tēmām:
Pirmā nodarbība: 12.marts: Sevis izzināšana (ko es vēlos, kas man ir svarīgi, mana motivācija),
Otrā nodarbība: 19.marts: Darbs komandā (sadarbība, komunikācija, atbildības uzņemšanās, atbildības dalīšana, pašiniciatīva)
Trešā nodarbība: (datums tiks precizēts): Uzņēmuma vide, ētika, darbības principi, konfliktu un problēmsituāciju risināšana. Iepazīšanās ar mentoriem. Mentoru loma un atbalsts projekta laikā.

Svarīgi!!!! Piesakoties projektam ņem vērā, ka Tev jāapmeklē visas nodarbības.

Paralēli notiekošajām nodarbībām uzņēmumi dažādos datumos piedāvās arī atvērto durvju dienas, kurās būs iespēja iepazīt uzņēmumu un tā darbības virzienus pirms izdarīt izvēli, kur tad jaunietis vēlas praktiski darboties projekta ietvaros.

PRAKTISKĀ DARBOŠANĀS UZŅĒMUMOS:
No 2020. g. marta beigām līdz jūnija vidum jaunieši praktiski darbosies uzņēmumos. Praktiskā darbošanās ietver -  jauniešu iepazīstināšanu ar uzņēmumu, tā vidi, darbinieku ēnošana, pieredzes nodošana jaunietim, instruktāžas sniegšana dažādu uzdevumu veikšanā, dažādu praktisko uzdevumu veikšana (praktizēšanās).

!!! Ņem vērā, ka darbošanās uzņēmumā notiks pēc stundām vai sestdienās, atkarībā no tā, kā Tu vienosies ar uzņēmumu. Aptuvenais stundu skaits mēnesī, ko Tu pavadīsi uzņēmumā, būs 15 stundas. Tā kā šajā gadā praktiskā darbošanās uzņēmumos notiks no marta līdz jūnijam, tad iesakam plānot savu laiku rūpīgi, lai varētu sevis izvēlētajā uzņēmumā pavadīt pēc iespējas vairāk laika.

Šajā posmā jauniešiem būs arī paredzēts izvērtēšanas pasākums un mentoru atbalsts.

NOSLĒGUMS
2020. gada jūnija vidū plānots noslēguma pasākums, kurā visas projektā iesaistītās puses izvērtēs projektu un sniegs ieteikumus turpmākai šāda veida iniciatīvai pašvaldībā.

DARBS VASARĀ:
Ja Tev un uzņēmumam izveidosies abpusēja sadarbība, Tev var rasties iespēja strādāt algotu darbu  uzņēmumā vienu vai vairākus vasaras mēnešus.

PAR PROJEKTU:
Projektu "JUP: jaunietis - uzņēmējs - pašvaldība: īsteno Tukuma novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Tukuma novada Domi.

PROJEKTA MĒRĶIS IR UZSĀKT UN VEICINĀT DIALOGU STARP UZŅĒMĒJIEM UN PAŠVALDĪBU, LAI SNIEGTU IESPĒJU TUKUMA NOVADA JAUNIEŠIEM VECUMĀ NO 16 LĪDZ 19 GADIEM (SKOLĒNIEM) IEGŪT PRAKTISKĀS IEMAŅAS UN ZINĀŠANAS UZŅĒMUMU VIDĒ, AR MĒRĶI STRĀDĀT VASARAS PERIODĀ, kā arī lai palīdzētu jaunietim gūt priekšstatu par dažādām profesijām un izvēlēties tālāko izglītību un nākotnes profesiju.

Kontaktpersonas:

Sandis Ozoliņš, tālr.: 26567460, e-pasts: sandis.ozolins@tukums.lv
Artūrs Doveiks, tālr.: 26197340, e-pasts: arturs.doveiks@tukums.lv

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds: *
Vecums (datums/mēnesis/gads): *
Tavs kontaktālrunis: *
Tava e-pasta adrese: *
Tava dzīvesvieta (nav nepieciešams minēt precīzu adresi, bet vietu - Tukuma pilsēta vai konkrēts pagasts): *
Skola un klase, kurā Tu mācies: *
Kādi ir Tavi mīļākie mācību priekšmeti? *
Ar ko Tu nodarbojies brīvajā laikā? Kādas ir Tavas intereses un hobiji? *
Kādas īpašības Tev piemīt? *
Ko Tu sagaidi no projekta? *
Kāda ir tava motivācija dalībai projektā JUP? *
Atzīmē, kādā jomā Tu vēlētos darboties (var atzīmēt vairākas izvēles). Iespēja norādīt arī citas Tevi interesējošas jomas: *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy