Request edit access
Přihláška - ŠANK PRAKŠÁLANA Prachatice 21. - 22. 10. 2017
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Adresa *
Your answer
Datum narození
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Your answer
Email *
Your answer
Chcete zajistit ubytování na sobotní noc?
Ubytování si hradí každý účastník sám na místě. Ubytování bude zařízeno v přímo v budově konání semináře - Domov mládeže Střední pedagogické školy Prachatice, Zlatá Stezka 139. Cena za osobu a noc 232,- Kč.
!!! DŮLEŽITÉ INFORMACE !!! Prosíme čtěte...
ŠANK PRAKŠÁLANA je intenzivní prožitkový seminář, na kterém se účastníci teoreticky i prakticky seznámí s jednou ze šesti očistných technik - "hathajógových krijí" ze Systému Jóga v denním životě. Praktika spočívá v úplném vyprázdnění střev pomocí slané vody a sestavy cviků. Cílem je úplná očista celého trávicího ústrojí.

Šank prakšálana čistí krev, zbavuje tělo jedovatých zplodin a přispívá k dobrému trávení. Působí proti alergiím (např. proti senné rýmě) a kožním chorobám (např. akné, neurodermitis, lupénka). Pomáhá odstraňovat únavu a harmonizuje mysl.

POZOR!!! Šank prakšálana se nemá provádět ve věku do 15-ti let, v době těhotenství, při velkých žlučových a ledvinových kamenech, těžké cukrovce, herniích (výhřez orgánu), ani při duševních poruchách.
Šank prakšálanu je třeba provádět pod dohledem zkušeného učitele Systému Jóga v denním životě.

Účastník se účastní semináře na vlastní nebezpečí a s ohledem na svůj aktuální zdravotní stav. Ve svém vlastním zájmu sdělte prosím případné zdravotní omezení vedoucí semináře. V případě jakýchkoli pochybností o Vašem zdravotním stavu doporučujeme konzultaci s lékařem.
Účastník přihlášením na seminář bere na vědomí, že spolek Jóga v denním životě Prachatice nenese odpovědnost za případné zdravotní komplikace.

Účastník dbá pokynů vedoucí semináře. Upozorňujeme, že nedodržení pokynů (především pak následné speciální diety) vede ke snížení či úplné anulaci účinků techniky a může zapříčinit zdravotní problémy.
Semináře se nemohou účastnit osoby pod vlivem alkoholu nebo drog, vedoucí semináře má právo odmítnout jejich účast.

PLATBU KURZOVNÉHO za seminář ve výši 500,- Kč uhraďte prosím nejpozději do 20. 10. 2017 na číslo účtu 213175488/0300 (ČSOB) pod variabilním symbolem 20172110, do poznámky uveďte jméno přihlášené osoby. POPLATEK za pronájem místnosti bude stanoven dle počtu přihlášených osob, vybrán na místě v hotovosti a předán rovnou pronajímateli prostor. Bližší informace zašleme co nejdříve na Váš email. Děkujeme za pochopení.

Ochrana osobních údajů: Shromážděné údaje budou použity pouze pro účely vedení evidence účastníků pro potřeby organizace semináře pořádaného spolkem JDŽ Prachatice. Údaje budou důvěrně uloženy a nebudou poskytovány třetím stranám. Po ukončení semináře budou údaje smazány.

Přečetl/a jsem si informace k semináři a souhlasím s podmínkami: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms