Request edit access
PIETEIKŠANĀS MENTORIEM projektā "JUP: jaunietis -uzņēmējs - pašvaldība"
Sveiks!

Projekta "JUP: jaunietis - uzņēmējs - pašvaldība" MĒRĶIS IR UZSĀKT UN VEICINĀT DIALOGU STARP UZŅĒMĒJIEM UN PAŠVALDĪBU, LAI SNIEGTU IESPĒJU JAUNIEŠIEM VECUMĀ NO 16 - 19 GADIEM IEGŪT PRAKTISKĀS IEMAŅAS UN ZINĀŠANAS UZŅĒMUMU VIDĒ, AR MĒRĶI STRĀDĀT VASARAS PERIODĀ, kā arī lai palīdzētu jaunietim gūt priekšstatu par dažādām profesijām un izvēlēties tālāko izglītību un nākotnes profesiju.

Meklējam mentorus, kas vēlas atbalstīt jauniešus laikā, kad jaunieši gūs praktisko pieredzi uzņēmumos.
Ja Tu esi ar pozitīvu attieksmi pret jauniešiem, spēj būt empātisks un atbalstošs un Tev patīk projekta ideja, tad piesakies! Pieteikšanās līdz 11.novembrim.

Mentoringa periods ir no 2018. gada decembra līdz 2019. gada maijam. Projektā piedalīsies 20 jaunieši un 4 mentori. Katram mentoram paredzēts mentorēt 5 jauniešus. Mentori uztur ar jaunieti kontaktus ( gan klātienē, gan neklātienē) un mentors tiekas ar katru jaunieti vismaz 1 reizi visa perioda laikā.

Pirms darbošanās uzņēmumos, jauniešiem ir paredzētas 4 sagatavošanās nodarbības. Mentori ir aicināti piedalīties nodarbībā 4. decembrī no plkst.16.00 līdz 19.30 Tukuma ledushalles konferenču zālē. Nodarbības tēma: Konfliktu un problēmsituāciju risināšana. Iepazīšanās ar mentoriem. Mentoru loma un atbalsts projekta laikā.

Mentoriem paredzēta neliela samaksa.

NOSLĒGUMS
2019. gada maija beigās plānots noslēguma pasākums, kurā visas projektā iesaistītās puses izvērtēs projektu un sniegs ieteikumus turpmākai šāda veida iniciatīvai pašvaldībā.

PAR PROJEKTU:
Projektu "JUP: jaunietis - uzņēmējs - pašvaldība: īsteno Tukuma novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Tukuma novada Domi.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Kontaktpersonas:

Ieva Upesleja, tālr.: 29255774, e-pasts: ieva.upesleja@tukums.lv
Artūrs Doveiks, tālr.: 26197340, e-pasts: arturs.doveiks@tukums.lv

Vārds, uzvārds: *
Your answer
Dzimšanas dati (datums/mēnesis/gads): *
Your answer
Kontaktālrunis: *
Your answer
E-pasta adrese: *
Your answer
Dzīvesvieta (nav nepieciešams minēt precīzu adresi, bet vietu Tukums vai konkrēts pagasts): *
Your answer
Nodarbošanās: *
Your answer
Motivācija iesaistīties projektā un sniegt atbalstu jauniešiem: *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service