Request edit access
Formularz zgłoszeniowy uczestnika do konkursu "Co Za Talent!"
*Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu "Co za talent!" zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może być cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
** Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Regulaminu Konkursu „Co Za Talent!”, dostępnego u organizatorów.
*** Wyrażam zgodę na utrwalanie (foto i wideo) oraz publikację mojego wizerunku w materiałach promocyjnych i reklamowych konkursu „Co Za Talent!”.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Jestem uczestnikiem: *
* W przypadku osoby niepełnoletniej podać imię i nazwisko rodzica lub opiekuna prawnego
Wiek uczestnika (w latach) *
Nazwa Szkoły (placówki) *
Telefon kontaktowy *
Nazwa prezentowanej formy *
Wymagania techniczne *
Krótko o sobie *
Rekwizyty niezbędne podczas występu (zabezpiecza sam wykonawca-należy wymienić) *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy