Request edit access
Zadaj pytanie
...z zakresu tematyki bloga.

Dziękuję za zainteresowanie! To, że tu jesteś oznacza, że masz do mnie pytanie/-a z zakresu tematyki bloga lub chcesz poznać moje spojrzenie na konkretny temat, o którym zaraz napiszesz poniżej;)
Chętnie się z nim zapoznam –ZAPRASZAM zatem serdecznie do wypełnienia pól formularza poniżej.

JAK TO DZIAŁA?
Nie odpowiadam indywidualnie. Do tego celu służy sekcja KOMENTARZE na blogu;) ALE wpisz tu pytanie, na które chcesz uzyskać odpowiedź w formie wpisu na blogu. Np. „Jak zaplanować menu na cały tydzień?”, „Jak ogarniasz pracę, dom i blogowanie?” „Czy i jak planujesz obiady?” „Jak założyć i prowadzić blog kulinarny? Z jakiego sprzętu korzystasz?”. Pytania przeglądam regularnie (przynajmniej raz w tygodniu) i zapoznaję się ze WSZYSTKIMI. Nie gwarantuję, że odpowiem na wszystkie, bo wiem, że to technicznie niemożliwe, ale plan jest taki, że najczęściej powtarzające się pytania uzyskają odpowiedź na blogu (wpis) lub w postaci filmu (vlog).

Podejrzewam, że część pytań może być wręcz zaczątkiem bardzo praktycznych wpisów o charakterze poradnika. I super! Chętnie podzielę się doświadczeniem (wpis lub vlog), o ile tylko poznam obszar, który Cię szczególnie interesuje. Pisz zatem śmiało –stali Czytelnicy i Widzowie doskonale znają moją dewizę, że nie ma głupich pytań. Każdy ma prawo czegoś nie wiedzieć i każdy ma prawo o to dopytać, prawda? Prawda!

Pozdrawiam,
MaGda | Skutecznie.Tv
Pytanie nr 1
Your answer
Pytanie nr 2
Your answer
Pytanie nr 3
Your answer
Mamy to? Serdeczne dzięki:) Kliknij PRZEŚLIJ, by zakończyć pytania.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service