Request edit access
Рейтингове оцінювання науково-педагогічних працівників Запорізького національного університету
Шановні колеги! Відповідно до наказу ректора № 69 від 03.02.2020 р. з 17 лютого по 28 лютого 2020 р. проводиться рейтингове оцінювання науково-педагогічних працівників ЗНУ за результатами роботи у 2019 календарному році.

Участь у рейтингуванні обов'язкова для всіх штатних науково-педагогічних працівників університету, які обіймають посади асистентів, викладачів, старших викладачів, доцентів, професорів, завідувачів кафедр (у тому числі Інженерного інституту). Сумісники, штатні науково-педагогічні працівники, які працювали неповний 2019 календарний рік, а також науково-педагогічні працівники, які працювали на 0,25 ставки, рейтингування проходять на добровільних засадах.

Процедура самооцінювання здійснюється в електронному вигляді. Звертаємо увагу на відсутність в анкеті пунктів щодо публікаційної активності, ці дані будуть завантажені автоматично з системи СИНАП. Уважно перевірте повноту і коректність даних в СИНАП! Вся інформація підлягатиме перевірці структурними підрозділами університету. У разі виявлення факту фальсифікації чи фабрикації даних за окремою позицією загальна рейтингова оцінка науково-педагогічного працівника оцінюється як нульова.

Визначення рейтингу буде проведено окремо у трьох номінаціях: «Професори», «Доценти», «Асистенти, викладачі, старші викладачі».

Критерії рейтингу оприлюднені на сайті ЗНУ за адресою: https://www.znu.edu.ua/docs/2019/Reityng-ocin-vykl.pdf

Звертаємо увагу, що всі відповіді можна редагувати і доповнювати, однак для такої можливості слід дійти до завершення форми та її надсилання. При виникненні питань щодо заповнення форми звертайтесь на e-mail: znuhist@gmail.com
Email address *
Прізвище, ім"я, по батькові *
Your answer
Науковий ступінь
Вчене звання
Посада *
Факультет *
Кафедра *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy