Рейтингове оцінювання науково-педагогічних працівників Запорізького національного університету
ЗАПОВНЕННЯ РЕЙТИНГОВИХ ПОКАЗНИКІВ ЗАВЕРШЕНО. ДЯКУЄМО!
РОЗПОЧАТО ПЕРЕВІРКУ ДАНИХ.

Шановні колеги! Відповідно до наказу ректора з 17 лютого по 28 лютого 2020 р. проводиться рейтингове оцінювання науково-педагогічних працівників ЗНУ за результатами роботи у 2019 календарному році.

Участь у рейтингуванні обов'язкова для всіх штатних науково-педагогічних працівників університету, які обіймають посади асистентів, викладачів, старших викладачів, доцентів, професорів, завідувачів кафедр. Сумісники, штатні науково-педагогічні працівники, які працювали неповний 2019 календарний рік та науково-педагогічні працівники, які працювали на 0,25 ставки, рейтингування проходять на добровільних засадах.

Процедура самооцінювання здійснюється в електронному вигляді. Інформація про публікаційну активність не заповнюється, а завантажується автоматично з системи СИНАП. Вся інформація підлягатиме перевірці структурними підрозділами університету. У разі виявлення факту фальсифікації чи фабрикації даних за окремою позицією загальна рейтингова оцінка науково-педагогічного працівника оцінюється як нульова.

Визначення рейтингу буде проведено окремо у трьох номінаціях: «Професори», «Доценти», «Асистенти, викладачі, старші викладачі».
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy