Request edit access
Gola İletişim Onay Formu
Gola Kültür, Sanat ve Ekoloji Derneği olarak düzenlediğimiz/düzenleyeceğimiz söyleşi, atölye ve benzeri etkinliklerimizi, üretimlerimizi sizlerle paylaşmak; etkileşim ve iletişim kanallarımızı açık tutmak isteriz.
Ancak bunun için onayınız gerekmektedir.

Bizden haber almayı kabul ederseniz ad ve soyadınız ve e-mail adresiniz ile haberleşme ağımıza dahil olabilirsiniz. Ancak bu veriler Kişisel Verileri Koruma Kanunu'nun koruması altındadır. Gola Kültür, Sanat ve Ekoloji Derneği olarak kişisel verilerinizi ve haklarınızı önemsiyoruz. Verilerinizin işlenmesine ilişkin verdiğiniz onayı her zaman golader@gmail.com adresinden bize ulaşarak geri alabilirsiniz.
Sevgi ve saygılarımızla,
Gola
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ad Soyad *
Kişisel Verileri Koruma Kanunu Aydınlatma Metni
Bu Aydınlatma metni 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (“Kanun”) 10’uncu maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Yayla (Gola) Kültür, Sanat ve Ekoloji Derneği tarafından hazırlanmıştır.
Kanunda "Kimliği belirli ve belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi" kişisel bilgi olarak tanımlanmıştır. Kayıt ve katılım formları aracılığıyla bize ilettiğiniz kişisel verileriniz (kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, fotoğraf, video kaydı) Gola tarafından gerçekleştirilen söyleşi, atölye vb. çevrimiçi etkinlikler ile bülten dağıtımı gibi üretilen içeriklerin paylaşımı noktasında Kanun’un 5’inci maddesinin 2’inci fıkrasında belirtilen “işleme faaliyetinin bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması” hukuki dayanaklarıyla işlenecektir; aynı amaçlarla tedarikçilerimize, bağışçılarımıza, eğitim katılımcılarına ve yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına aktarılacaktır.

Bu konu hakkında Kanun’un “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11’inci maddesi kapsamındaki yazılı taleplerinizi, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe göre Gola Derneği posta adresine iletebilirsiniz.


Kişisel Verileri Koruma Kanunu Aydınlatma Metnini Okudum *
Required
Kişisel verilerimin işlenmesine ve üçüncü taraflarla paylaşılmasına ilişkin açık rıza beyanı
Aydınlatma metnini okudum. 2016/679 no’lu Avrupa Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ve 6698 no’lu Türk Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında sunulan koruma düzeyini sağlamıyor olabilecek ülkelere aktarımı gerçekleşirse Gola’nın kişisel verilerimi korumak için uygun kurumsal ve teknik önlemleri kullanacağını biliyorum. Ayrıca Gola ile paylaşmış olduğum isim bilgilerim ve e- posta adresimin kullanılmasını, bu iletişim araçları aracılığı ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik uyarınca tarafımla iletişime geçilmesini, paylaşmış olduğum bilgilerin Gola tarafından saklanmasını ve ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderilerine ilişkin diğer kayıtların gerekli olması halinde ilgili Bakanlıklara sunulmak üzere kayıt altına alınmasını ve saklanmasını kabul ediyorum.

Toplanan kişisel veriler, Gola tarafından yürütülen projenin ihtiyaçları doğrultusunda yurt içinde ve/veya yurtdışında Üçüncü Taraf bir hizmet sağlayıcıya aktarılabilir, Böyle bir durumda Gola, Veri Sorumlusu olarak kişisel verilerin güvenliğini sağlamak için uygun önlemleri alacaktır.

Toplanan kişisel verilere erişim sağlayabileceğimi veya iznimi iptal edebileceğimi anlıyorum. Aşağıdaki adrese yazılı bildirimde bulunarak: Gola’nın Atıf Yılmaz Cad. No: 8 Kat: 3 Beyoğlu/İstanbul adresine veya golader@gmail.com adresine e-posta göndererek bu hakkımı dilediğim zaman kullanabileceğimi kabul ederim.
Gola'nın haberleşme ağı içinde kalmayı, ürettikleri içeriklerin e-posta yoluyla tarafıma ulaştırılmasını ve kişisel verilerimin Gola tarafından işlenmesine, üçüncü taraflarla paylaşılmasına açık rızam bulunduğunu... *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy