Request edit access
Workshop macramé techniky na Mintmarketu s Visím.
Tato technika sahá až do 14. století kde se využívala na ukončování arabských koberců. Postupně se rozšiřovala do Evropy a začla se využívat pro výrobu dekorací. Dnes neodmyslitelně patří k modernímu "boho" stylu bydlení.
Využijte možnosti a naučte se s projektem Visím. základní uzly pro výrobu závěsných macramé květináčů nebo nástěnné macramé dekorace.

Rezervujte si své místo prostřednictvím tohoto formuláře. Vyberte si z nabízených workshopů a vyplňte své udáje pro zaslání bližších informací k dokončení rezervace.

Maximální počet osob na jeden workshop jsou 4. Rezervace bude dokončena po odeslání celé částky za workshop na bankovní účet. Číslo bankovního účtu Vám odešleme na níže vyplněnou adresu. Pokud se po zaplacení částky nebudete moct zúčastnit, můžete jí využít na dalším workshopu nebo uplatnit při nákupu našich výrobků.

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem na e-mailovou adresu visim.original@gmail.com. Na naši práci se můžete podívat na instagramu https://www.instagram.com/visim.original/ a na facebooku https://www.facebook.com/Visím

Budeme se na Vás těšit! 🌱💚

Jakého workshopu se chci zůčastnit? *
Required
Jméno a Příjmení *
Your answer
E-mailová adresa *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service