Request edit access
Реєстрація для участі у "Схід-Експо 2019"
Програма ООН із відновлення та розбудови миру запрошує малі та середні підприємства Донецької, Луганської областей та узбережжя Азовського моря Запорізької області (міста Бердянськ, Мелітополь, Токмак разом із районами, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський , Якимівський та Більмацький райони) взяти участь у бізнес-виставці «Схід-Експо 2019», яка відбудеться у Києві 8-9 листопада 2019. Захід пройде в самому серці міста – Українському домі на вул. Хрещатик, 2.

«Схід-Експо 2019» реалізується Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі, Японії та у партнерстві з Донецькою, Луганською та Запорізькою обласними державними адміністраціями, Донецькою Торгово-Промисловою Палатою та Торгово-Промисловою Палатою України.

Участь у «Схід-Експо 2019» для підприємств є безкоштовною. Програма ООН із відновлення та розбудови миру бере на себе витрати на оренду виставкового залу, виставкових конструкцій, вантажного транспорту для перевезення обладнання/продукції, організацію B2B переговорів, створення каталогу учасників та інформаційну кампанію заходу (реклама в потягах Інтерсіті, соціальних мережах, на радіо, білбордах, метро, кінотеатрах та мережах роздрібної торгівлі). Інші витрати, в тому числі проїзд, проживання та харчування учасників не забезпечуються і не компенсуються.

Дедлайн реєстрації – 11 жовтня 2019 р. Кількість місць обмежена.

Детальна інформація щодо участі та програма заходу будуть надіслані відібраним учасникам на електронні адреси, вказані в реєстраційних формах.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service