Request edit access
Edo Westo knygos užsakymo forma
Britų publicisto Edo Westo knyga „Įvairovės iliuzija“ – išsamus, dalykiškas ir lengvai skaitomas žvilgsnis į Europai ir Lietuvai naujai siūlomą multikultūrinės visuomenės modelį, tapusį viena svarbiausių Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš Europos Sąjungos priežasčių.

Knyga aktuali dėl Europą krečiančių milžiniško masto pokyčių. Pirma, patys europiečiai nesutaria dėl to, kas yra Europa – aiškiai apibrėžta, daugiausiai krikščionybės sukurta iškiliausia istorijoje civilizacija arba begalinio atvirumo visam pasauliui erdvė, žmogaus teisių ir įvairovės vardan neišskirianti nieko kaip savo ir svetimo. Antra, visą pokarį, o ypač pastarąjį dešimtmetį į Europą plūsta migrantai iš islamiškojo pasaulio, savo religija, politika ir kultūra svetimi viskam, ką galima pavadinti esant europietiška. Trečia, Europos šalių elitai dėl įvairių susijusių priežasčių siekia ne integruoti imigrantus ir paversti juos lojaliais piliečiais, o leidžia jiems gyventi Europoje liekant prie savojo gyvenimo būdo, kad ir koks svetimas jis bebūtų. Būtent pastaroji nuostata vadinama multikultūralizmu. Multikultūralizmas kaip savaimines vertybes iškelia įvairovę (diversity) ir atvirumą.

Nėra pagrindo tikėtis, kad šie visoje Europoje vykstantys pokyčiai aplenks Lietuvą. Tenka klausti, kaip reaguosime į šį multikultūrinės visuomenės projektą, kai jis vis aktyviau yra siūlomas Lietuvoje? Kokią kainą turėtume už tai mokėti? Ar priėmusi multikultūralizmą tauta dar gali išlikti valstybės šeimininke? Galiausiai, ar patikėsime įvairovės iliuzija?

Pardavimo kaina - 5 eurai +2 eurai už atvežimą.
Knygą turėsime gruodžio 21 dienos popietę
Negalime garantuoti atsiuntimo iki Kalėdų, bet galime garantuoti atsiėmimą gyvai Vilniaus centre gruodžio 22 d.

Užsakomų knygų skaičius *
Jūsų vardas, pavardė *
Your answer
Pristatymo adresas (Gatvė, namo numeris, buto numeris, pašto indeskas, miestas): *
Your answer
Jūsų el. pašto adresas *
Your answer
Jūsų tel. numeris *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service