Request edit access
Kurs animatora - wiosna 2020
Część południowa diecezji (Rybnik i okolice):
22 i 29 lutego od 9.30 do 16.30 – sobotnie spotkania wykładowe i warsztatowe odbędą się w Domu Parafialnym przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku Niedobczycach (ul. Górnośląska 20, 44-270 Rybnik Niedobczyce).

20, 21, 22 marca br. – Rekolekcje dla kandydatów na animatorów. Trzydniowe Rekolekcje odbędą się w Katowicach – Bogucicach (Dom Pielgrzyma przy parafii św. Szczepana, Sanktuarium MB Boguckiej, ul. Markiefki 89, 40-211 Katowice).

Część północna diecezji (Katowice i okolice):
7 i 14 marca od 9.30 do 16.30 – spotkania wykładowe i warsztatowe.
15, 16, 17 maja br. – rekolekcje dla kandydatów na animatorów. Spotkania wykładowe i rekolekcje odbędą się w Katowicach Bogucicach (Dom Pielgrzyma przy parafii św. Szczepana, Sanktuarium MB Boguckiej, ul. Markiefki 89, 40-211 Katowice).

Wszystkie spotkania kursu są obowiązkowe! Jeśli nie pasuje jeden z terminów należy szukać miejsca w kursie jesiennym.

Zapisy:
Odbywają się tylko i wyłącznie za pomocą specjalnego formularza na stronie Duszpasterstwa Ministrantów Archidiecezji Katowickiej. Formularz zapisów będzie dostępny na stronie dmak.info od 1 lutego 2020 r. do czasu zapełnienia miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń). Ofiara za kurs animatora wynosi 230 zł. (w tym dwa dni wykładowe z kawą, herbatą, ciastem i obiadem oraz noclegi i pełne wyżywienie w domu pielgrzyma podczas rekolekcji). Dodatkowo dla chętnych możliwość uszycia alby, pasów, zamówienia zdjęcia i krzyża).


Imię i nazwisko
Your answer
Data urodzenia
MM
/
DD
/
YYYY
Miejscowość
Your answer
Parafia
Your answer
Lata służby przy ołtarzu
Your answer
Numer telefonu
Your answer
E - mail
Your answer
Imię i nazwisko Ks Opiekuna
Your answer
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy