Request edit access
Národ sobě – Krátkodobé role a výpomoc
Ahoj,

tento krátký formulář slouží k lepší a rychlejší organizaci dobrovolníků, kteří se chtějí účastnit prací na hře Národ sobě. Letos nás čekají dva běhy a v jejich rámci je možné jak si užít krátkodobé role, tak pomoci s jinou legrací.
Organizačně nám velmi pomůže, když každý dobrovolník vyplní tuto krátkou tabulku. Budeme pak přesně vědět, kolik máme kam lidí, kde je potřeba přidat a kde by naopak byl problém se vejít do domu.
Pokud máte zájem nám pomoci na více bězích, je potřeba vyplnit formulář vícekrát.
Pevně věříme, že vyplnění formuláře trvá i těm pomalejším maximálně minutu a nikoho nezdržíme dlouho.

Veškeré podstatné informace ohledně toho, co Tě při pomáhání na Národ sobě může čekat a na co se máš připravit, najdeš tady: https://docs.google.com/document/d/1u6bwJmsgN0dog_GADm1aoPwUMIm6AEKVmsO42OP4wNw/edit?usp=sharing

Zpracování osobních údajů:
Rolling, spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her; Fučíkova 283, 411 55 Terezín, IČ: 02296802, Spisová značka: L 10922 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem (dále Spolek) zpracovává a uchovává osobní údaje účastníků, které jsou nezbytné pro organizaci hry Národ sobě. Spolek bude zpracovávat jak osobní údaje, které nám poskytneš v rámci tohoto dotazníku, tak další osobní údaje, které nám poskytneš později v průběhu příprav hry i konání akce. Podrobnější informace o tom, jaké údaje a jakým způsobem Spolek osobní údaje účastníků uchovává a zpracovává nalezneš v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na webových stránkách Spolku.

Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service