Request edit access
APLIKACJA ADOPCYJNA
Drodzy Przyjaciele Goldenów, Szanowni Państwo!
Nie byłoby fundacji pomagającej goldenom w potrzebie, gdyby nie Wasza obecność wśród nas. To właśnie dzięki osobom deklarującym przygarnięcie psa na stałe do swego domu, możemy oferować bezinteresowną pomoc kolejnym złociakom, którym się życie dramatycznie skomplikowało.

Wychodząc naprzeciw Państwa deklaracji o chęci adoptowania jednego z naszych podopiecznych, Fundacja Warta Goldena zwraca się do Państwa (Pani/Pana) z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety przedadopcyjnej. Zależy nam bowiem na dobrym wzajemnym poznaniu się po to, by zminimalizować ryzyko nieudanych adopcji – co byłoby kolejnym, trudnym przeżyciem w życiu psa, a także kłopotem i zmartwieniem dla Was samych.

Analizując dane wpisane przez Was w ankiecie, możemy także optymalnie najlepiej dobrać psa do Państwa oczekiwań oraz możliwych do stworzenia warunków. Po to, by np. pies z chorymi stawami nie trafił do mieszkania na wysokim piętrze bez windy. Jest także wiele innych uwarunkowań, które staramy się brać pod uwagę – jak np. reagowanie psa na długą nieobecność domowników, czy obecność małego dziecka lub kota w tym samym mieszkaniu.

Jednocześnie zapewniając o pełnej poufności podkreślamy, że zawarte w ankiecie informacje pozostaną do wyłącznej wiadomości władz fundacji i nie zostaną upublicznione  na forum dyskusyjnym fundacji ani żadnym innym.

Władze Fundacji Warta Goldena

*WymaganeSign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy