Request edit access
"Sēlijas Laiks Ziedonim"
Lai cildinātu Sēlijas personības, pirmo gadu tiek izsludināts konkurss “Sēlijas Laiks Ziedonim”, ko organizē Jēkabpils novada Kultūras pārvalde, Jēkabpils novada pašvaldība, sadarbībā Imanta Ziedoņa fondu “Viegli”.

Konkursa mērķis ir apzināt un godināt personības no vēsturiskā Sēlijas novada – cilvēkus, kas dzīvo ar mīlestību pret savu zemi, darbu un cilvēkiem –, atbilst konkursa vērtībām – izcilībai, degsmei, sūtībai, stājai, veiksmei un savpatībai, kā arī iedvesmo citus, mudinot līdzdarboties, sekot viņu idejām.

Aicinām pieteikties un elektroniskos pieteikumus stāstu formātā iesniegt no 1. maija līdz 1. jūlijam. Pieteikties vai tikt pieteikts var indivīds vai cilvēku grupa, kas ar izciliem sasniegumiem darbojas konkrētajā nozarē, iedvesmo un iesaista citus.

Pieteikumus izskatīs un ar stāstiem iepazīsies īpaši izraudzīta žūrija, kuras sastāvā būs fonda “Viegli” un Imanta Ziedoņa muzeja pārstāvji, kultūras jomas un pašvaldību pārstāvji, kas pieņems sarežģīto lēmumu – kurus piecus Sēlijas novadniekus šogad godināt ceremonijā.

Apbalvošanas ceremonija notiks 2022. gada 16. septembrī plkst. 19.00 Zasas Tautas namā.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Pieteicēja vārds, uzvārds *
Pieteicēja kontaktinformācija (e-pasts, tel. nr.) *
Apbalvojuma pretendenta vārds, uzvārds *
Apbalvojuma pretendenta kontaktinformācija (e-pasts, tel. nr.) *
Apbalvojuma pretendenta nodarbošanās *
Nominācija, kurā vēlies pieteikt pretendentu: *
Apbalvojums zinātnē tiks pasniegts cilvēkam, kas aktīvi nodarbojas ar pētniecību, zinātni vai aktīvu darbību izglītības jomā.                                                                                                                                   Apbalvojums novadpētniecībā tiks pasniegts cilvēkam ar nerimstošu meklētāja jeb pētnieka garu par aizrautīgu un radošu darbu lokālu teritoriju un to kultūras tradīciju izpētē un attīstībā, tādējādi veicinot latviskumu un iesakņotību.                                                                                                                                       Apbalvojums tautsaimniecībā apbalvojums godinās cilvēku, kurš veic videi draudzīgu saimniekošanu,  attīsta tradicionālu vai inovatīvu biznesu vai izkopj vidi un Latvijas ainavu.                                           Apbalvojums bērniem un jauniešiem tiks pasniegts jaunietim vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kura dzīvē un darbībā izpaužas visas apbalvojuma vērtības.                                                                                             Apbalvojums nominācijā dzīve mākslā tiks pasniegts cilvēkam, kas aizrautīgi darbojas kādā no mākslas jomām, iesaistot un iedvesmojot citus.
Required
Kāds ir Tava izvirzītā pretendenta stāsts? *
Kāpēc vēlies pieteikt apbalvojumam tieši šo Sēlijas personību? Kā šī personība iedvesmo apkārtējos? Izstāsti mums viņa īpašo stāstu!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of JĒKABPILS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS KULTŪRAS PĀRVALDE. Report Abuse