Request edit access
ZLOT BRATNICH DRUŻYN WYKUS 2019
Czuwaj!

Chcesz przeżyć przygodę, sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę harcerską, pełnić służbę Bogu i Polsce, a przy tym świetnie się bawić?
Zgłoś się za pomocą poniższego formularza. Czekamy właśnie na Ciebie!

Podstawowe informacje otrzymałeś pewnie już w informatorze zlotowym. Znajdziesz tam wszelkie potrzebne wytyczne co zrobić, żeby na Zlot przyjechać i jak się do niego przygotować.

Poniżej znajdziesz 3 najważniejsze informacje TERMIN, KONTAKT, PRZEBIEG I REGULAMIN :

1. Termin: 13-16 czerwca 2019 roku
2. Kontakt
komendant ZBD'19 pwd. Bartosz Mikołaj Wilkowski HO - +48 728 849 911 bartosz.wilkowski@zhr.pl
kontakt z biurem ZLOTU: zbd.wykus@zhr.pl
Zapraszamy także na naszego facebooka: https://www.facebook.com/zlotbratnichdruzynwykus/
Zapraszamy także na stronę WWW: zbd.wykus.pl

Do zobaczenia!

(Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (…) („Rozporządzenie Ogólne”) Obwód Świętokrzyski ZHR informuje, iż:

I. Administratorem danych osobowych przesłanych w tym formularzu jest Obwód Świętokrzyski ZHR, ul. Apteczna 7, 26-110 Skarżysko-Kamienna.
II. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu sprawnej komunikacji i organizacji Zlotu Bratnich Drużyn Wykus 2019 na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody.
III. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zgłoszenia się przez ten formularz.
IV. Posiadasz prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w przypadkach i na warunkach określonych w Rozporządzeniu Ogólnym
VII. Posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Konsekwencją wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych jest brak możliwości udziału w Zlocie Bratnich Drużyn "Wykus" 2019.)

Czy zaznajomiłeś/zaznajomiłaś się z regulaminem i zobowiązujesz się do jego przestrzegania?
Link do Regulaminu: https://bit.ly/2WfinGt
Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia Zlotu Bratnich Drużyn "Wykus" 2019, które podasz w niniejszym formularzu zgodnie z obowiązującym prawem? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ZHR. Report Abuse - Terms of Service