Request edit access
Konferencja Roboty Medyczne 2017. Rejestracja jako słuchacz.
Termin konferencji 8 grudnia 2017 r.
Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.
Prosimy nie korzystać z przycisku "prośba o dostęp z możliwością edycji", należy przejść niżej i wypełnić formularz.
Prosimy o dokładne sprawdzenie podawanego podczas rejestracji adresu mailowego.
Email address *
Nazwisko: *
Your answer
Imię: *
Your answer
Instytucja: *
Your answer
Tytuł: *
Email (potwierdzenie): *
Your answer
*
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionym formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji konferencji Roboty Medyczne 2015 przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im prof. Zbigniewa Religi z siedzibą w Zabrzu, ul. Wolności 345a, 41-800 Zabrze oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Robotyki Medycznej siedzibą w Zabrzu, ul. Wolności 345a, 41-800 Zabrze – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
*
2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi z siedzibą w Zabrzu oraz od Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Robotyki Medycznej siedzibą w Zabrzu, informacji handlowych w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204), na podany w formularzu zgłoszeniowym adres poczty elektronicznej.
*
3. Wyrażam zgodę na nieodpłatne, bezterminowe i bez ograniczeń terytorialnych wykorzystywanie mojego wizerunku przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie na rzecz Robotyki Medycznej siedzibą w Zabrzu, zgodnie z art. 81 ust. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631 z późn. zm.), bez konieczności każdorazowego jego zatwierdzania. Niniejsza zgoda obejmuje wykorzystanie, utrwalanie i powielanie wykonanych zdjęć, nagrań audio i video za pośrednictwem dowolnego medium w dowolnym celu zgodnym z obowiązującym prawem, włączając w to publikację w gazetach, czasopismach okresowych, czasopismach okazjonalnych, folderach, publikacjach elektronicznych, stronach internetowych, wystawach, konkursach. Jednocześnie oświadczam, że wykorzystanie mojego wizerunku zgodnie z niniejszą zgodą nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Please complete the captcha before submitting the form.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms