Request edit access
Rejestracja udziału w konferencji
Rejestracja:

1) na II Konferencję Naukową Sekcji Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach Polskiego Towarzystwa Psychologicznego „Obiektywna rzeczywistość subiektywna”, odbywającą się w dniach 12–13 października 2018 r. (piątek-sobota) w Warszawie;

2) na warsztat pokonferencyjny, który odbędzie się 14 października 2018 r.

3) do czynnego udziału w "Kuźni Rozwiązań", która odbędzie się 12 października 2018 r. (pierwszego dnia konferencji)

Prosimy dokładnie wypełnić wszystkie wymagane pola formularza.
Prosimy również o zapoznanie się z treścią Regulaminu (dostępny na stronie: bit.ly/regulamin_konferencja)

Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo potwierdzenie, zawierające numer konta, na które trzeba wpłacić opłatę konferencyjną. Wniesienie opłaty jest warunkiem udziału w konferencji lub/i warsztacie pokonferencyjnym.

Opłaty konferencyjne:

PRZEDSPRZEDAŻ (do 31 lipca 2018)
- członkowie PTP, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej: 220 zł
- pracownicy APS: 275 zł
- pozostali uczestnicy: 295 zł

SPRZEDAŻ (od 1 sierpnia do 30 września 2018)
- członkowie PTP, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej: 260 zł
- pracownicy APS: 320 zł
- pozostali uczestnicy: 360 zł

SPRZEDAŻ PRZEDKONFERENCYJNA (od 1 do 10 października 2018)
- członkowie PTP, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej: 310 zł
- pracownicy APS: 380 zł
- pozostali uczestnicy: 430 zł

WARSZTAT POKONFERENCYJNY
- członkowie PTP, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej: 200 zł
- pozostali uczestnicy: 246 zł

Imię i nazwisko *
Your answer
Stopień naukowy/tytuł *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Zawód *
Your answer
Miejsce pracy *
Your answer
Dane do faktury za udział w konferencji *
Your answer
Uczestnik *
Warsztat pokonferencyjny *
Opłata za warsztat: 200 zł. Warsztat odbędzie się 14 października 2018 r.
Skąd Pani/Pan dowiedziała/dowiedział się o konferencji?
Your answer
Regulamin *
Oświadczam, że znam i akceptuję postanowienia Regulaminu konferencji (treść do pobrania ze strony bit.ly/regulamin_konferencja).
Zgoda na przetwarzanie danych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sekcję Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach Polskiego Towarzystwa Psychologicznego moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszenia do udziału w Konferencji pn. Konferencja „Subiektywna rzeczywistość obiektywna (12-13 października 2018 r.) oraz w "Kuźni Rozwiązań" (12 października 2018 r.) lub/i warsztacie pokonferencyjnym (14 października 2018) w celu i zakresie niezbędnym do zrealizowania mojego biernego udziału w przedmiotowej Konferencji.
Klauzula informacyjna *
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwanego dalej „RODO”) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Administratorem danych jest Polskie Towarzystwo Psychologiczne z siedzibą przy ul. Stawki 5/7 w Warszawie; 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do zrealizowania Pana/Pani czynnego lub biernego udziału w Konferencji pn. Konferencja „Subiektywna rzeczywistość obiektywna (12-13 października 2018 r.) (zwanej dalej „Konferencją”) na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO; 3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania Pani/Pana czynnego lub biernego udziału w Konferencji oraz przez okres przypadający bezpośrednio po Konferencji wynikający z konieczności rozliczenia tego udziału, uzyskania zaświadczenia o udziale, itp. 4) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; 6) podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości Pani/Pana biernego udziału w Konferencji.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms