Registracija į „Kelrodės žvaigždės“ projekto koordinatorių mokymus
Vilniaus Universitetas kartu su Izraelio Ambasada inicijuoja studentų mentorystės programą „Kelrodė žvaigždė“, kurios pagrindinis tikslas – skatinti studentus savanoriauti ir tapti draugais-mentoriais socialinėje atskirtyje gyvenantiems vaikams. Šio projekto įkvėpėjas Amos Carmeli ir organizacija „Perach“ – viena sėkmingiausių švietimo iniciatyvų, kurios pradžia buvo Izraelyje, tačiau dabar organizacija išsiplėtusi jau 25-iose pasaulio valstybėse. Ji prigijo nuo Naujosios Zelandijos iki Čilės, o dalyvaujančių asmenų skaičius jau skaičiuojamas šimtais tūkstančių.

Kaip tai veikia?

Vilniaus universitete 2017 m. spalio mėn. 26–27 dienomis bus apmokomi 15–20 koordinatorių, kurie toliau savo patirtimi dalysis su būsimais savanoriais – Kelrodėmis žvaigždėmis. Bendradarbiaujant su socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos vidurinėmis mokyklomis ir vaikų dienos centrais, bus atrenkami apie 100 vaikų, kurių kiekvienas nuo 2018- ųjų metų sausio mėn. pusei metų turės po savo asmeninę Kelrodę žvaigždę – VU studentą savanorį.

Vilniaus universiteto studentai bus skatinami skirti dalį savo laiko bendravimui su 3–6 klasių vaikais iš nepasiturinčių ar naujai į šalį atvykusių, socialinę atskirtį patiriančių šeimų. Svarbiausias tikslas – užmegzti ryšį tarp dviejų socialinių grupių, kurios tikrovėje retai susitinka ir gali bendrauti. Studentai padės vaikams, kurių gyvenimas nėra toks gražus ir perspektyvus.

Mentoriai susitiks su savo jaunaisiais draugais dviems valandoms du kartus per savaitę.
Užsiėmimai vyks namuose, universiteto kampuse, žaidimo aikštelėse, bibliotekose, muziejuose. Užsiėmimai bus prižiūrimi „Kelrodės žvaigždės“ koordinatorių, tačiau mentorius ir vaikas turi laisvę spręsti, ką veikti – ruošti namų darbus, žaisti kompiuterinius žaidimus ar futbolą, eiti į filmus, leisti laisvalaikį gamtoje ir pan.

Jeigu tu manai, kad gali būti „Kelrodės žvaigždės“ projekto koordinatoriumi, esi socialiai atsakingas, supranti angliškai, esi imlus, atviras naujoms pažintims ir patirtims – tada šis projektas skirtas tau!

Koordinatorių mokymai įvyks spalio 26–27 dienomis 10.00–15.00 val. Centrinių rūmų bibliotekos seminarų kambaryje 3 a., Universiteto g. 3.

Vardas
Your answer
Pavardė
Your answer
Ką studijuoji?
Your answer
Tavo amžius?
Your answer
Kontaktai (telefonas, el. paštas)
Your answer
Get link
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms