Request edit access
Saruna par iedzīvotāju kopienām Katlakalnā
Biedrība “Partnerība Daugavkrasts” aicina Katlakalna, Rāmavas un Ziedoņa, un to apkaimju aktīvos iedzīvotājus, iedzīvotāju kopienu veidotājus un biedrību pārstāvjus uz tikšanos, lai kopīgi pārrunātu turpmāko sadarbību gan iedzīvotāju kopienu veidošanas un aktivizēšanas procesos, gan Ķekavas novada nevalstiskā sektora iesaistei novada dzīves kvalitātes uzlabošanā, gan kopīgai sadarbībai, gan projektu finansējuma piesaistei nākotnē.
Tikšanās tiek organizēta biedrības “Partnerība Daugavkrasts” realizētā projekta “Ceļa karte iedzīvotāju kopienu stiprināšanai”, projekta Nr.2022.LV/NVOF/MIC/041/ ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsu vārds, uzvārds *
Telefona numurs *
E-pasts *
Kādu organizāciju, biedrību, apdzīvotu vietu pārstāvat? *
Informācijai
Informējam, ka anketā norādītie fizisko personu dati tiks apstrādāti un izmantoti ar mērķi informēt par projekta pasākumiem, veidot datu bāzi saziņai projekta laikā un pēc tā par aktualitātēm un notikumiem nevalstiskajā sektorā. Datu turētājs: biedrība “Partnerība Daugavkrasts”. Dati netiks nodoti trešajām personām ārpus projekta aktivitātēm.Pasākuma norises laikā tiks fotografēts, filmēts video, kas tiks izmantots pasākuma un projekta publicitātei.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy