Request edit access
Příběhy domů 2015 - formulář pro přihlášení
Odesláním formuláře souhlasím s tím, aby EKODŮM, z.s. (správce osobních údajů), zpracovával mnou poskytnuté osobní údaje obsažené v tomto dotazníku pro účely zajištění mé účasti na konferenci Příběhy domů 2015, a to po dobu přípravy a konání této konference. Dále svou registrací souhlasím s pořízením a použitím fotografií a videonahrávky mé osoby během konference pro propagaci a prezentaci akce.
Stornopoplatky se vztahují pouze na seminář a exkurzi. Do středy 7.10. činí stornopoplatek 20%. Od 7.10. činí stornopoplatek 100%. Platba za obědy a obědové balíčky je nevratná.
Jméno a příjmení
Your answer
Zaměstnání / obor
Prosím o vyplnění, abychom lépe věděli, jak přizpůsobit přednášky.
Your answer
Telefon
Your answer
E-mail
Your answer
Adresa
Your answer
Zaškrtněte prosím, které části sobotního programu se chcete zúčastnit
Můžete vybrat jakoukoliv kombinaci možností. Účast na společenském večeru je nutné z organizačních důvodů rezervovat do 30.9.2015. Při platbě na místě je cena o 100 Kč vyšší.
Zaškrtněte prosím, zda si dáte v restauraci během večera některé z těchto jídel
Mezi konferencí a neformálním večerem není plánován čas k jídlu. V restauraci jsme proto vybrali 5 jídel, které bude možné si objednat bez čekání. Je samozřejmě možné vybírat i z běžného jídelního lístku, jídlo však může být připraveno z kapacitních důvodů se zpožděním.
Zaškrtněte prosím celodenní nedělní exkurzi, pokud se některé chcete zúčastnit
Lze zaškrtnout pouze jednu exkurzi. Účast na exkurzi je nutné z organizačních důvodů rezervovat do 30.9.2015. Cena 600 Kč dospělý / 450 Kč student. VOLNÁ POUZE EXKURZE NA SEVER!
Po skončení přednášek bude následovat panelová diskuze, jejíž obsah přizpůsobíme přání účastníků. Které téma vás nejvíce zajímá? Máte nějaký konkrétní dotaz, který byste chtěli položit?
Your answer
Pro pořádání podobných akcí nám pomůže, pokud nám sdělíte, odkud jste se o semináři dozvěděli
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service