Request edit access
Žádost o post delegáta 2022/2023
Zastupuješ svojí školní samosprávu? Chceš jejím jménem změnit Prahu s hlasovacím právem? Právě k tomu potřebuješ post delegáta! Jsi-li zástupcem své samosprávy, vyplň níže uvedená pole a po potvrzení jsi již platným delegátem!


!!! DŮLEŽITÉ !!!
>> Delegát je nástavba členství, proto se jím může stát POUZE člen spolku - Pro registraci: https://bit.ly/SnemSpolek <<
!!! DŮLEŽITÉ !!!

Post delegáta tě opravňuje účastnit se zasedání Sněmu s hlasovacím právem. Dále může volit a odvolávat členy orgánů Spolku. Platnost postu delegáta je pro školní rok 2019/2020, poté je třeba post delegáta obnovit. Každá školní samospráva může mít pouze jednoho delegáta.

Všechna práva a povinnosti najdeš ve Stanovách: https://snempraha.cz/uploads/Stanovy.pdf
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Základní informace
Jméno *
Příjmení *
Tvůj email *
Informace o samosprávě
Informace o samosprávě, kterou zastupuješ. Čím více informací uvedeš, tím rychleji bude tvá žádost zpracována.
Název školy *
Název samosprávy, kterou zastupuješ *
Email tvé samosprávy (nebo kontaktní osobu) *
Odkaz na sociální síť samosprávy
Koordinátor
Koordinátor je učitel, nebo jiný člen pedagogického sboru vaší školy, který pomáhá v činnosti vaší samosprávy nebo ji pomáhá koordinovat. Pokud jej uvedeš, můžeme snáze komunikovat s tvojí školou ohledně našich akcí a projektů.
Email na koordinátora
Podmínky
Odesláním tohoto formulářem prohlašuji, že všechny výše vyplněné informace jsou pravdivé a správné. Také prohlašuji, že jsem zástupcem své školní samosprávy a že jsem platným členem spolku Středoškolský sněm hl. m. Prahy, z.s. Také prohlašuji, že jsem si vědom práv a povinností postu delegáta vyplývajících ze Stanov spolku.
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Zpracování osobních údajů je v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Tento formulář je v souladu s vnitřními předpisy spolku Středoškolský sněm hl. m. Prahy, z.s. IČO: 08421960 sídlem Dělnická 533/2, 250 88 Čelákovice
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Středoškolský sněm hl. m. Prahy. Report Abuse