Request edit access
Formularz zgłoszeniowy
Bardzo się cieszymy, że masz ochotę dołączyć do naszej społeczności! :)

Obecnie realizujemy trzy projekty, które mogą Cię zainteresować:

redakcjaBB - wspólnie z młodymi ludźmi w wieku 13-25 lat z Bielska-Białej i okolic tworzymy treści - teksty, zdjęcia, grafiki i filmy. Publikujemy je co pół roku w magazynie redakcjaBB oraz regularnie na naszej stronie redakcjaBB.pl. Zespół redakcyjny to ponad 100 osób. Rekrutacja do zespołu odbywa się 2 razy w roku: w czerwcu/lipcu i grudniu/styczniu.

Kto to wie - działamy społecznie, wspieramy, uczymy (się) i poznajemy nawzajem. Czyli? Wolontariat! Można skorzystać z nieodpłatnych korepetycji lub pomagać w nauce innym. Wesprzeć seniorów lub otrzymać wsparcie mentorskie od pracodawców przy wyborze swojej ścieżki zawodowej. (Projekt dofinansowany jest ze środków FIO).

przed|PRACA - przybliżanie młodych ludzi do rynku pracy: dla wszystkich w wieku 16+, którzy chcieliby zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe zbieżne ze swoimi zainteresowaniami i predyspozycjami. Więcej na www.redakcjaBB.pl/przedpraca

Poniżej znajdziesz kilka pytań, które pomogą nam się dowiedzieć, w które działania masz ochotę się zaangażować. Możesz zaangażować się we wszystkie lub w wybrane.

Podając dane kontaktowe upewnij się, że są wpisane poprawnie. Inaczej nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Poniższe informacje nie będą przekazane nikomu innemu. Administratorem tych danych będzie Fundacja Zróbmy.To (zrobmyto.pl).

Imię i nazwisko: *
Your answer
Data urodzenia: *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres email: *
Your answer
Numer telefonu:
Your answer
Miejsce zamieszkania:
Your answer
Do której szkoły chodzisz?
Your answer
Skąd się o nas dowiedziałeś/aś?
W ramach projektu chciałbym/chciałabym :
Napisz w kilku słowach, dlaczego chcesz do nas dołączyć: *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w tym formularzu danych w celu przeprowadzenia rekrutacji. (Ta zgoda jest konieczna, byśmy mogli się z Tobą kontaktować).
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms